Aizvērt reklāmu

1188.lv will be open after 10

First page

Currency rates

currency_graph_gbp

1 EUR = 0.71380 British pound sterling

Job ads

Reklāma

Kinoteātros šodien rāda 35 filmas

TV program

24. May

LTV1 LTV7 TV3 LNT TV5 TV6
Twitter Facebook Kungfu panda 2

Po and his friends fight to stop a peacock villain from conquering China with a deadly new weapon, but first the Dragon Warrior must come to terms with his past.

Twitter Facebook Nekā personīga

Raidījuma “Nekā personīga” ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk.

Twitter Facebook Nakts muzejā

Nesen nolīgtais Dabas vēstures muzeja naktssargs atklāj, ka sens lāsts dzīvniekiem un citiem eksponātiem naktī liek atdzīvoties un sacelt kņadu.

Twitter Facebook Noziegumam pa pēdām 11

Bijušai angļu valodas skolotājai un slavenajai krimālromānu rakstniecei Džesikai Felčerei ir īpaša spēja izprast noziegumus un tos atrisināt.

Twitter Facebook Noziegumam pa pēdām 11

Bijušai angļu valodas skolotājai un slavenajai krimālromānu rakstniecei Džesikai Felčerei ir īpaša spēja izprast noziegumus un tos atrisināt.

Twitter Facebook Lnt Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules.

Twitter Facebook Lnt ziņu Top 10

Iknedēļas analītiskais raidījums LNT Ziņu TOP 10 LNT ēterā šoruden uzsāks jau septīto sezonu.

Twitter Facebook Interni 5

Krievijas Komēdijseriāls, 2013. g.

Twitter Facebook Doktors Hauss 8

Seriāla pēdējā sezona ir klāt! Medicīnas spožākais prāts atgriežas, turpinot atklāt nopietnu slimību cēloņus un darot visu, arī pārkāpjot robežas, lai glābtu pacientu dzīvības.

21
Twitter Facebook Pakaļdzīšanās

Narkotiku apkarošanas biroja aģents Maksvels, izmeklē apjomīgu kokaīna kontrabandas un izplatīšanas lietu.

Twitter Facebook Pirmizrāde! Bēgšana uz salu

Katarīna ir tikko izšķīrusies no sava drauga, kurš viņu krāpa, un viņai izmisīgi nepieciešams atpūsties no visa un izvēdināt galvu.

Twitter Facebook Sabiedrības ienaidnieki

FIB cenšas apturēt bēdīgi slavenus amerikāņu gangsterus1930. gados, kad bija vērā ņemama noziedzības līmeņa paaugstināšanās. Galvenajās lomās Džonijs Deps un Kristiāns Beils.

Twitter Facebook Amerikāņu šausmu stāsts 3

Otrā Amerikāņu šausmu stāsta sezona norisinās jaunā vietā ar jauniem varoņiem. Notikumi psihiatriskā slimnīcā Masačūsetsā 1964.gadā mijas ar ainām no mūsdienām.

21

Quick navigation

1188.lv