Aizvērt reklāmu

1188.lv atvērsies pēc 10

Sākumlapa

Atslegvārdi

Visi

Īpašie piedāvājumi Tev

Valūtu kursi

currency_graph_gbp

1 EUR = 0.79200 Lielbritānijas sterliņu mārciņa

Darba sludinājumi

Reklāma

Kinoteātros šodien rāda 32 filmas

TV programma

27. novembris

LTV1 LTV7 TV3 LNT TV5 TV6
Twitter Facebook Tv3 Ziņas

Katru vakaru plkst.19:00 kanālā TV3

Twitter Facebook Bez Tabu

“Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās.

Twitter Facebook Gumušas stāsts

Mūsdienu pelnrušķītes stāsts. Memets ir bagātas ģimenes atvase, kurš nespēj atgūties no mīļotās zaudējuma un mierinājumu meklē alkoholā.

Twitter Facebook Lnt Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules.

Twitter Facebook Basketbols Tv

“Basketbols TV” – raidījums, kurā 5 minūtēs iespējams uzzināt par aizvadītās nedēļas svarīgākjām spēlēm ar Latvijas komandu un spēlētāju piedalīšanos, ārzemju aktualitātes un ziņas kas liks pasmaidīt.

Twitter Facebook Netīri darbi

Raidījums stāsta par pasaules netīrākajiem darbiem un to darītājiem.

Twitter Facebook Simpsoni 12

Multiplikācijas varoņi - visēdājs tētis Homērs ar lepnumu strādā atomenerģijas rūpnīcā, kuras īpašnieks un darbinieki vairāk rūpējas par ienākumiem, nekā par apkārtējo vidi un drošību.

Twitter Facebook Simpsoni 12

Multiplikācijas varoņi - visēdājs tētis Homērs ar lepnumu strādā atomenerģijas rūpnīcā, kuras īpašnieks un darbinieki vairāk rūpējas par ienākumiem, nekā par apkārtējo vidi un drošību.

21
Twitter Facebook Nozieguma skelets 9

A darkly amusing procedural centered on a highly skilled forensic anthropologist and an FBI agent who partner on murder investigations when the standard methods of identifying a body are useless. (S9, Ep2)

Twitter Facebook Ellespuika

Kad nacistu radīts puisēns - dēmons, kuru izglābj kara pēdējās dienās, paaugas, viņš kļūst par to, kurš sargā pasauli no ļaunajiem spēkiem. 2004

Twitter Facebook Mistiskās slimības

Kad nejūtamies labi un saskaramies ar veselības problēmām, mēs griežamies pie ārsta pēc palīdzības. Bet ko tad, ja viņi nespēj palīdzēt?

Twitter Facebook Sinoptiķis

Nikolass Keidžs ir sinoptiķis neveiksminieks, kura dzīvesprieks ēterā krasi kontrastē ar viņa nelaimīgo mājas dzīvi ar neirotisku bijušo sievu un vīlušos tēvu. 2005. gads.

Twitter Facebook Fizruks

Komēdijseriāls par divu paaudžu sadursmi – trakie deviņdesmitie, kad valstī valdīja pilnīgs haoss, un mūsdienu jauniešiem.

Twitter Facebook Nevainīgs 41 gada vecumā. kurš...

In a spoof of several of Judd Apatow’s most famous comedy films, Bryan Callen plays the 41-year-old virgin, Andy, who desperately wants to lose his virginity. 2010.

21

Ātrā navigācija

1188.lv