Aizvērt reklāmu

1188.lv atvērsies pēc 10

Sākumlapa

Atslegvārdi

Visi

Īpašie piedāvājumi Tev

Valūtu kursi

currency_graph_gbp

1 EUR = 0.78650 Lielbritānijas sterliņu mārciņa

Darba sludinājumi

Reklāma

Kinoteātros šodien rāda 23 filmas

TV programma

19. decembris

LTV1 LTV7 TV3 LNT TV5 TV6
Twitter Facebook Nozieguma skelets 9

A darkly amusing procedural centered on a highly skilled forensic anthropologist and an FBI agent who partner on murder investigations when the standard methods of identifying a body are useless. (S9, Ep5)

Twitter Facebook Ekstrasensu cīņas 13

Klāt raidījuma trīspadsmitā sezona. Ne velti velna duci dēvē par mītisku skaitli - šai „jubilejas” sezonai ir atlasīti tieši trīspadsmit paši neparastākie un spējīgākie cilvēki.

Twitter Facebook Mans sievišķais es

Georgs ir dzimis mačo. Izskatīgs vīrietis labākajos gados, un sievietes viņu dievina. Viņa prioritātes ir kaislīgas naktis, dārgas mašīnas un karjera – pārdošanas direktora vieta.

Twitter Facebook Melu spēle

Dvīņu māsas Emma un Satona tika izšķirtas jau drīz pēc dzimšanas. Satonu adoptēja bagātā Merseru ģimene, bet Emma ir izaugusi skarbos apstākļos, mētājoties pa dažādām audžuģimenēm.

Twitter Facebook Ģimenes drāmas

Nav nekāds noslēpums, ka katrai ģimenei ir kāds tā sauktais skelets skapī – kādas problēmas, noslēpumi, kas nomāc visu ģimeni.

Twitter Facebook 6 kadri

Šai komēdijā – skeču šovā seši aktieri meistarīgi izspēlē miniatūras komēdijas ar negaidītām beigām.

12
Twitter Facebook Ūsainā aukle 3

Ja mēģina uzburt seriālā Ūsainā aukle valdošo noskaņu, to var raksturot kā komisku cīņu starp vīrišķo un sievišķo, rezultātā dzimstot mīlestībai.

Twitter Facebook Pērtiķu karalis

Animācijas seriāla pamatā ir sena Ķīniešu leģenda „Ceļojums uz Rietumiem”.

Twitter Facebook Atriebība

Stāsts par Amerikas priviliģēto un bagāto ārēji mirdzošo pasauli, kas glabā daudz tumšu noslēpumu un melu. (S1, Ep19)

Twitter Facebook Sirds melodija

Stāsta centrā ir četri galvenie varoņi – Kenans, Lamija, Džemils un Džavidana – un viņu sarežģītās savstarpējās attiecības.

Twitter Facebook Precamies!?! 2

Iepazīšanās šovs „Precamies!?!” jau pirmajā sezonā ieguva nedalītu skatītāju interesi un kļuva par vienu no populārākajiem raidījumiem LNT kanālā.

Twitter Facebook Stulbie stulbeņi 7

Šovs par pasaules visstulbākajiem stulbeņiem – pilnīgiem bezsmadzeņu karstgalvjiem, uzdzīvotājiem, eksperimentētājiem, trakiem likumpārkāpējiem un vienkārši neveiksminiekiem.

Twitter Facebook Izgudrotāju pilsēta 5

Viņi var mainīt dabas likumus un paplašināt zinātnes robežas, bet vienīgais, ko planētas spicākie prāti nespēj, ir mainīt savu likteni.

Twitter Facebook Dzimuši policisti 3

„Soprano ģimenes” radītāju Robinas Grīnas un Mičela Bērdžesa policijas drāma par Reiganu ģimeni, kur ikviens no viņiem devis solījumu strādāt likuma pusē.

12

Ātrā navigācija

1188.lv