Sākumlapa

Atslegvārdi

Visi

Kuponi & atlaides

Valūtu kursi

currency_graph_gbp

1 EUR = 0.82300 Lielbritānijas sterliņu mārciņa

Darba sludinājumi

Reklāma

Kinoteātros šodien rāda 34 filmas

TV programma

24. aprīlis

LTV1 LTV7 TV3 LNT TV5 TV6
Twitter Facebook Tv3 Ziņas

Katru vakaru plkst.19:00 kanālā TV3

Twitter Facebook Robežšķirtne. Desmitgade, kas mainīja Latviju

Žurnālisti novērtēs paveikto un atgādinās par kļūmēm, kopā ar TV3 skatītājiem atcerēsies mirkļus, kad izjusts lepnums un prieks par savu valsti, neaizmirstot arī rūgtuma brīžus.

Twitter Facebook Bez Tabu

“Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās.

Twitter Facebook Kaislību jūrā

Marina ir jauna un pašpārliecināta sieviete, kura pēkšņi zaudē darbu. Par laimi viņa saņem jaunu izaicinājumu no noslēpumainas sievietes Mersedesas, kuras uzņēmums atrodas uz bankrota robežas.

Twitter Facebook 1001 Nakts

Seriāla 1001 nakts galvenā varone ir jauna, talantīga arhitekte Šeherezāde, kura viena audzina dēlu, jo viņas vīrs Ahmets gāja bojā autokatastrofā, kad dēlam bija viens gadiņš.

Twitter Facebook Lnt Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules.

Twitter Facebook Basketbols Tv

“Basketbols TV” – raidījums, kurā 5 minūtēs iespējams uzzināt par aizvadītās nedēļas svarīgākjām spēlēm ar Latvijas komandu un spēlētāju piedalīšanos, ārzemju aktualitātes un ziņas kas liks pasmaidīt.

Twitter Facebook Degpunktā

Raidījuma Degpunktā komanda pēta un seko līdzi tai sabiedrības daļai, kura ikdienā netiek pat ievērota.

Twitter Facebook Stulbie stulbeņi 12

Šovs par pasaules visstulbākajiem stulbeņiem – pilnīgiem bezsmadzeņu karstgalvjiem, uzdzīvotājiem, eksperimentētājiem, trakiem likumpārkāpējiem un vienkārši neveiksminiekiem.

Twitter Facebook Simpsoni 8

“Simpsoni” iekļuvuši “Ginesa rekordu” grāmatā kā visilgāk demonstrētais animācijas seriāls pasaulē un seriāls, kurā piedalījies visvairāk slavenību. (S8, Ep7)

Twitter Facebook Simpsoni 8

“Simpsoni” iekļuvuši “Ginesa rekordu” grāmatā kā visilgāk demonstrētais animācijas seriāls pasaulē un seriāls, kurā piedalījies visvairāk slavenību. (S8, Ep8)

21
Twitter Facebook Kāsla metode 4

Slepkavību izmeklēšana vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša!

Twitter Facebook Īstenā drošsirdība

Ir 1870. gads Amerikā. Fermeris Frenks Ross dodas uz Fortsmitu iegādāties pāris ponijus, taču viņu nogalina un aplaupa slepkava Čeinijs.

Twitter Facebook Latvijas faili. Putina poga

Dokumentālā filma Putina poga meklēs atbildi uz šobrīd aktuāliem jautājumiem. Kāpēc daudzi iedzīvotāji Latvijas – Krievijas pierobežā neredz Latvijas televīzijas kanālus?

Twitter Facebook Neuzticīgā

Konija mitinās Ņujorkas priekšpilsētā kopā ar mīlošo vīru Edvardu un astoņus gadus veco dēlu.

Twitter Facebook Iespējams tikai Krievijā 2

Kurā valstī bērnu laukums lielākai jautrībai tiek ierīkots būvbedrē, bet mammas uz veikalu braucot pie viena žāvē matus, sēžot ārpusē uz tramvaja āķiem?

Twitter Facebook Interni 3

Krievijas Komēdijseriāls, 2012. g.

Twitter Facebook Taksis 2

Japānas vēstnieks ierodas Marseļā, lai iepazītos ar pilsētas policijas metodēm cīņā pret bandām. Viņu nolaupa, un jaunajam policistam Emiljenam jāglābj viņš un departamenta gods.

Twitter Facebook Kinomānija 5

Kinomānija ir aizraušanās ar kino, un kurš gan mūsdienās atļausies teikt, ka nepatīk kino?! Raidījuma veidotāji ik nedēļu stāstīs par kino pirmizrādēm, bet īsts kinomīlis pie tā neapstājas.

21

Ātrā navigācija

1188.lv