Foto: R. Oliņš

Horoskops 2017

Latvija - 1000

1188 iesaka - Horoskops 2017.gadam!

Nākamais būs Ugunīgā Gaiļa gads, kas pēc austrumu kalendāra iestāsies 2017. gada 28. janvārī. Gada valdošā stihija – Uguns, attiecīgi krāsa – sarkanā. Jauno gadu var sagaidīt tērptiem spilgtu krāsu toņos, sevišķi akcentējot sarkano, kā arī karnevāla tērpā. Sievietes kā aksesuāru var izmantot boa, piespraudes ar spalvām, uzsverot gaiļa būtību.

Gailim patīk sevi demonstrēt, tāpēc nākamais gads izcelsies ar savu enerģiju, mērķtiecīgumu plānu realizēšanā, dažādām prezentācijām un militārām parādēm.

Gailis ir arī lielībnieks, tāpēc kaut ko sasniegs tie, kas patiesi aktīvi darbosies, centīsies pakāpties pa karjeras kāpnēm, nevis tie, kas kuls tukšus salmus.

Tā kā gada valdošā stihija ir sievišķā, tad lielu lomu dažādu notikumu virzībā spēlēs daiļais dzimums.

Savukārt, tie, kas dzimuši Gaiļa gadā saprātīgi rīkojoties var uzlabot savu materiālo stāvokli. Attiecībās ar mīļoto cilvēku nevajadzētu būt pārgalvīgiem. Noteikti jāizvairās no strīdus situācijām, kā darbā, tā arī mājās.

Kopumā Gaiļa gadā dzimušie ir ekscentriski, vēlas izcelties, būt pirmie, patīk dzirdēt glaimus. Reizēm pārāk lecīgi, iedomīgi un lielīgi, kas bojā attiecības ar līdzcilvēkiem. Arī strādīgi, ar filozofisku garu apveltīti.

 

AUNS 

Rēķinies, ka šis periods tev iesāksies ļoti dinamiski. Jau pats gada sākums var iezīmēt nepieciešamību sakārtot pagātnē pieļautās kļūdas, normalizēt attiecību gaitu. Zvaigznes iesaka atturēties no spontānas rīcības, svarīgās lietas kā nākas izplānot un tikai tad dot gala atbildi. Esi vērīgāks, centies apzināties savu kļūdu sakni, jo tieši tā tu spēsi gūt pēc iespējas jūtamāku izaugsmi, un arīdzan iemantot apkārtējo atbalstu. Privātās dzīves plānā būtiski ieturēt nosvērtu, diplomātisku pozīciju. Nav vēlams būt pārlieku uzstājīgam. Ja kopdzīvē pieņemams kāds kopējs lēmumus, centies rūpīgāk ieklausīties partnera sacītajā, neuzmākt savu viedokli. Mīļotais cilvēks no tevis vēlēsies vairāk sapratnes un iejūtības. Ja to spēsi dot, tad par problēmām ģimenes dzīvē nebūs jāsūdzas. Kaut arī pavasara laiks nesīs jaunu enerģijas pieplūdumu, tas vienlīdz ir nedaudz riskants periods jaunām biznesa aktivitātēm. Vēlamāk svarīgu lietu uzsākšanu atlikt uz vasaras periodu. Savukārt, jūlijs, būs kā starta līnija tieši profesionālajam sprintam. Tev nāksies krietni vien pasvīst, bet pūles noteikti būs tā vērtas. Apgriezieni karjeras plāksnē netiks samazināti līdz pat gada beigām. Kopumā gada izskaņa tev iezīmējas daudz tīkamāka un panākumiem piesātinātāka.


VĒRSIS 

Tu pēc dabas esi diezgan piesardzīgs, pat nedaudz konservatīvs. Taču Jaunais Ugunīgā Gaiļa gads prasīs no tevis jūtamas pielāgošanās spējas, attapību un prasmi neapjukt nemitīgi mainīgajos apstākļos. Pats gada sākums ir piemērots naudas lietām. Mēģini rūpīgāk saskatīt un nešaustot sevi, izmantot radušās iespējas. Kādam Vērsim var pavīdēt iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Paši izlēmīgākie zīmes pārstāvji var par apsvērt domu par sava uzņēmuma izveidi. Svarīgi apzināties, ka uzsākot jaunas lietas, ļoti liela nozīme būs ietekmīgu cilvēku atbalstam, spējai labi saprasties ar augstākstāvošajiem. Lai pavisam neieslīgtu mūžīgajos, nebeidzamajos darbos, velti gana daudz laika sev tīkamai atpūtai. Pats atbilstošākais brīdis, lai laiski baudītu komfortu un dzīves jaukumus būs jūlijs un augusts. Tā kā jau laikus vari sākt domāt, kur un kā tu pavadīsi savu atvaļinājumu. Ja vien sajūti tam nepieciešamību, sākot ar rudeni, vari apgūt jaunas lietas, stāties visa veida kursos, augstskolā, turpināt nepabeigtās mācības. Tie Vērši, kuri ir saistīti ar pedagoģiju, šo periodu izmantos, lai nostiprinātu savu autoritāti kolēģu un studentu acīs, kas viņiem arīdzan lieliski izdosies. Kopumā gada otrā puse būs veiksmīga ne tikai pedagogiem, bet arīdzan Vēršiem psihologiem, māksliniekiem, izklaides jomas pārstāvjiem. Gada nogale var viest patīkamas pārmaiņas attiecībās.


DVĪŅI 

Nu patiesi par garlaicību, gandrīz visa gada garumā tev nebūs jāsūdzas. Tieši pretēji, var būt grūtāk rast brīdi, kad mierīgi atvilkt elpu un veltīt laiku sev. Liela nozīme būs spējai noticēt sev, neļaut nedrošības sajūtai sākt bremzēt tavas ieceres, panākumus. Nav izslēgts, sajutīsi lielāku interesi par filozofiskām, ezoteriskām lietām. Drošsirdīgākie zīmes pārstāvji, būs gatavi iekarot jaunas virsotnes, pašā gada sākumā. Un viņi nekļūdīsies, jo arīdzan no astroloģiskā viedokļa janvāris un februāris ir gana piemērots kontaktu dibināšanai, dažāda veida braucieniem, biznesa projektu uzsākšanai. Gada pirmā puse būs labvēlīga radošo jomu Dvīņiem, proti, pieaugs izdoma, iedvesma un komunikatīvās dotības. Eh, cik jauki lietas virzīsies uz priekšu darbā, tik saspringts gads var izrādīties attiecībām. Taču lielā mērā, pie negācijām būsi vainojams tu pats. Sākotnēji uzburot gaisa pilis un pēc tam, saskaroties ar skarbo realitāti, nenovēršami pievilsies. Ja vien spēsi būt piezemētāks un rūpīgāk apzināsies savas tā brīža varēšanas, tad pastāv lieliskas iespējas visu vērst par labu! Tā kā Dvīņu valdošā planēta ir Merkurs. Tas šogad vairākas reizes veidos retrogrādos stāvokļus, kas var radīt nejaukus pārpratumus, tehniskas ķibeles un sadarīt jūtīgāku nervu sistēmu. Šie retrogrādie stāvokļi šogad būs laika periodos no 01.01.- 08.01., 10.04.- 04.05., 13.08.- 05.09. un 03.12. – 23.12, kad arī nav ieteicams uzsākt neko jaunu, būt piesardzīgākam pie auto stūres!


VĒZIS 

Janvāris un februāris būs mēneši, kuros vēlams kā nākas pārdomāt savu nākotnes rīcību, gan privātā, gan profesionālā plānā. Tomēr reālas darbības gan labāk atlikt uz vēlāku laiku. Gada sākumā tu vari apgūt jaunas iemaņas, smelties sev interesējošas zināšanas. Nav izslēgts, kādam Vēzim tuva liksies astroloģijas, psiholoģijas joma. Psiholoģiskā ziņā svarīgi neļaut pagātnes kļūdām ietekmēt pašpārliecinātību, ticību panākumiem. Esi drošs, ja vien būsi gana neatlaidīgs un vairāk ieklausies savā intuīcijā, tu savu panāksi! Ja līdz marta mēnesim vairāk laika bija jāvelta pārdomām, sevi sakārtošanai, pilnveidošanai. Tad pavasara mēneši ir domāti rīcībai. Ja reiz esi ko nolēmis, tad tagad ir īstais brīdis ķerties vērsim pie ragiem! Vasaras periods vairāk akcentēs tīkamās lietas, atpūtu, ģimenes tuvumu. Visticamāk tu biežāk dosies ciemos, uzņemsi viesus pie sevi, apmeklēsi dažādus kultūras pasākumus. Vārdu sakot, baudīsi dzīvi. Rudens un ziemas laiks nesīs jaunus darbus, panākumus. Esi tikai gatavs uzņemties papildus pienākumus un materiālās situācijas uzlabošanās būs gandrīz kā garantēta. Gada izskaņā kāds no Vēža zīmes pārstāvjiem var nolemt iestūrēt laulības ostā.


LAUVA 

Šo lielā mērā varēs nodēvēt par tavu veiksmes gadu! Turklāt tīkamais varētu būt gaidām dažādās dzīves sfērās. Ir vērts likt manīt apkārtējiem, ka tevī slēpjas daudz kā jauna un neizzināta, ka esi spējīgs sasniegt jaunas virsotnes, cīnīties par nopietnākiem sasniegumiem. Nav izslēgts, ka panākumu meklējumos, tu dosies ārpus valsts robežām. Ar pastiprinātu veiksmes momentu iezīmējas marta, aprīļa un maija mēneši. Tev jāiegaumē, ka bez tavas iniciatīvas un piepūles nekas pats no sevis nenotiks. Tu noteikti nedrīksti pakļauties slinkumam vai vājuma brīžiem. Kā arī, lai izvairītos no liekām nepatikšanām, esi apzinīgs it visā, kas skar juridiskās nianses, valsts kontroles institūcijas. Ja slēdz kādu finanšu darījumu, tad rūpīgi ievēro tā nosacījumus. Sākoties rudenim, aizvien vairāk aktualizēsies personīgajā dzīvē notiekošais. Bērni, mīļotais cilvēks vēlēsies biežāk redzēt tevi sev blakus, sajust rūpes, pieķeršanos no tavas puses. Gada izskaņa solās būt gana jautra, piedzīvojumiem bagāta.


JAUNAVA 

Gada sākums, gluži kā balta lapa ļaus uzsākt dzīvi no jauna, pieņemt būtiskus, tālejošus lēmumus, jūtami mainīt savu ikdienu. Vienu gan ievēro, ja saasināsi savu uzmanību katrai sāpei, katrai aizdusai, kura rodas, ātri vien var uzpeldēt kaites uz iedomu pamata. Ja spēsi sevi noskaņot uz pozitīvas nots, arī veselības pseido problēmas atkāpsies kā nebijušas. Kopumā gada pirmā puse piemērota, lai saliktu lietas pa plauktiņiem gan darbā, gan arīdzan mājas dzīvē. Nebūt neizbrīnīs fakts, ka dažas Jaunavas apsvērs domu par sava biznesa iespējām. Kurš nevarēs atļauties vērt vaļā lielu uzņēmumu, ofisu vai darbnīcu uztaisīs pie sevi mājās. Pateicoties pedantiskajai un apzinīgajai attieksmei pret profesionālajiem pienākumiem, tu ātri vien gūsi panākumus. Jo īpaši būtu uzsveramas tās Jaunavas, kuras darbojas pedagoģijas, stila, dizaina un arīdzan skaistumkopšanas sfērā. Gada otrajā pusē var parādīties vēlme uz pasauli paraudzīties nedaudz savādāk. Viens aizrausies ar filozofiju, cits meklēs savu dzīves piepildījumu zvaigznēs. Pati gada nogale paies ļoti rosīgi, rūpējoties par svētku sajūtu sev un apkārtējiem.


SVARI 

Janvāra mēnesī tev nenāksies slinkot. Tieši pretēji, šis būs ļoti enerģisks un notikumiem piesātināts mēnesis. Iespējams, ka tiksi aicināts palīgā vairāku saviesīgu pasākumu organizēšanā vai vadīšanā. Kopumā pirmais pusgads veicinās saikni ar apkārtējiem, viegli radīsi kopīgu valodu ar vēlamajām personām, pratīsi argumentēti nostādīt savu viedokli, iegūt augstākstāvošo atbalstu. Vienīgi nepārtērē sevi, centies koncentrēt savu enerģiju, uzmanību lietām, kuras tev patiesi ir svarīgas! No jūnija līdz augustam labāk velti vairāk laika atpūtai, ģimenei. Darba lietās var parādīties dažādi šķēršļi, arī attiecībās ar augstākstāvošajiem nenāksies viegli gūt cerēto iznākumu. Ja tomēr vasaras laikā ir veicami kādi svarīgi darbi, tad noteikti paļaujies ar savām diplomāta dotībām un šarmu. Lai uzlabotu omu, tev vajadzēs pievērsties dzīves skaistajai, estētiskajai pusei. Vai nu tā būs garderobes atjaunošana, skaistas izrādes apmeklējums vai pievēršanās dizaina mākslas lietām. Rudens periods prasīs stabilas, pārbaudītas vērtības. Ieteicams nostiprināt savas zināšanas, atskatīties uz paveikto, apzināties pieļautās kļūdas. Sākot no novembra, priekšplānā izvirzīsies viss, kas saistīts ar mājas pavardu, attiecībām ar mīļoto.


SKORPIONS 

Pats gada sākums, līdz pat pavasarim būs rosības laiks. Esi pārliecinātāks par sevi, neļauj pārmērīgajam piesardzīgumam nevajadzīgi bremzēt sevi ceļā uz panākumiem. Zvaigznes silti iesaka rūpīgāk ieklausīties priekšnojautā, uzņemies iniciatīvu, spert soli jaunu izaicinājumu virzienā. Ja līdz aprīļa beigām būsi gana strādājis, izcīnījis savu, tad pavasara beigas, vasaras sākums būs brīdis, kad atvilkt elpu un izbaudīt to, ko esi paveicis. Ja vēlies, vari doties atvaļinājumā, pavadīt vairāk laika kopā ar tuviniekiem. Attiecībās ar pretējo dzimumu viss būs atkarīgs no tevis paša. Ja vien spēsi atraisīties un mazināt sev raksturīgo spītību, arī partneris būs tikpat atsaucīgs un pretimnākošs. Gada vidus būs svarīgāks tiem Skorpioniem, kuri saistīti ar apdrošināšanu, nekustamiem īpašumiem. Slēdzot darījumus, dubultu uzmanību velti juridiskajām niansēm. Veselības ziņā Gaiļa gads var būt ar nelieliem sarežģījumiem. Kā galvenais problēmu cēlonis būs psiholoģiskā spriedze, uztraukumi. Tev jāmācās sekmīgāk tikt vaļā no negatīvām emocijām, neturēt sevī aizvainojumus un pāri darījumus. Velti vairāk laika garīgām tēmām, meditācijai, sevis izzināšanai, pilnveidošanai. Decembra mēnesī tevi gaida vairāki patīkami pārsteigumi. Svētku laiku vislabāk pavadīt mīļu, tuvu cilvēku sabiedrībā!


STRĒLNIEKS 

Garastāvoklis, vismaz gada pirmajā pusē būs visai bezrūpīgs un dzīvespriecīgs. Ideju tev netrūks, tikai pielūko, lai nav tā kā uzsāc vairākas lietas vienlaicīgi, bet arī nevienu no tām nenoved līdz galam. Centies būt nedaudz pastāvīgāks savās vēlmēs un pildi dotos solījumus! Liela nozīme būs brīvības sajūtai, iespējām ceļot, apgūt jaunas lietas. Ja tev, kā Strēlniekam, sanāks saskarties ar rutīnu, noteikti liksi par to manīt ar savu sašutumu un neapmierinātību. Kārtojot biznesa lietas, vēlams rūpīgi iepazīties ar darījumu juridisko pusi, lai pēc tam nav jārisina problēmas, no kurām mierīgi varēja izvairīties. Vasaras izskaņā var aktualizēties ar naudu, karjeras izaugsmi saistīti jautājumi. Vēlams kā nākas izvērtēt radušās perspektīvas un nepieņemt lēmumus emociju iespaidā. Rudens periods piemērots, lai sakārtotu savu ikdienu, atteiktos no kaitīgiem ieradumiem, piekoptu regulārākas fiziskās aktivitātes. Gada izskaņā pieaugs kāre pēc piedzīvojumiem, taču šajā ziņā esi piesardzīgs, nekrīti galējībās!


MEŽĀZIS 

Tev vajadzēs nedaudz paplašināt savu redzesloku. Nav izslēgts, ka apkārtējie ne reizi vien piedāvās tev iespējas apmeklēt kādus kursus vai pat mēģinās pierunāt uz ilgstošākām studijām. Būs nepieciešams rast balansu starp savām vēlmēm, vajadzībām un pienākumiem attiecībā pret apkārtējiem. Iespējams, ka situācijas, kurās tu nonāksi, ļaus labāk izkristalizēt tavas patiesās vērtības un vēlamo ceļu dzīvē. Noteikti ir vērts pavadīt vairāk laika pārdomās, vai šajā brīdī esi laimīgs un kas ir tas, ko tava sirds visvairāk kāro. Izlēmīgākie un drošākie Mežāži var pat nobriest darba maiņai vai izaicinošam paaugstinājumam, kurš līdz šim ir baidījis ar lielo atbildības nastu. Darba ziņā būtiski ieturēt nelielu enerģijas rezervi, nepārtērēt sevi. Pretējā gadījumā, var nākties saskarties ar veselības problēmām vai vienkārši nomāktu omu, apātiju. Kopumā ņemot, gada pirmā puse vairāk piemērota jaunu lietu uzsākšanai, pārmaiņām sadzīvē. Savukārt gada otrajā pusē, vari ļaut sev vairāk atpūsties, baudīt dzīvi, ģimenes tuvumu. Izņemot pašu gada nogali, kad atkal var nākties intensīvāk risināt ar darbu, finansēm saistīto!


ŪDENSVĪRS 

Ļauj vaļu savai izdomai, oriģinalitātei, vairāk komunicē ar domubiedriem, esi sabiedrības uzmanības centrā. Tieši laika posmā no janvāra līdz pat jūnijam būs tavs pļaujas laiks. Zīmīgs gads tiem Ūdensvīriem, kuri saistīti ar inženiertehniskām lietām, datortehnoloģijām, psiholoģiju un socioloģiju. Padosies ne tikai jaunas informācijas apguve, bet arīdzan tās nodošana citiem, proti, tevī pastiprināsies pedagoģiskās spējas. Privātā dzīvē pirmais pusgads solās būs jautrs, piedzīvojumiem bagāts, taču ar zināmu stabilitātes, noteiktības trūkumu. Tāpēc no spontāniem lēmumiem privātā lauciņā būtu vēlams atturēties, lai pēc tam pašam nav jānožēlo. Sākot ar jūliju, līdz pat gada izskaņai, būs sava veida nostabilizēšanās periods. Periods, kurš prasīs iesākto lietu nobeigšanu, zināšanu nostiprināšanu. Šajā laika posmā vajadzētu atturēties no kardinālām pārmaiņām. Velti nedaudz vairāk laika ģimenei, galu galā, arīdzan atpūtai. Gada izskaņa piemērota ārzemju ceļojumiem, kuriem būtu gan izklaidējošs, gan izglītojošs raksturs.


ZIVIS 

Ugunīgā gaiļa gads tev iesāksies nedaudz sarežģītāk, saspringtāki kā gribētos. Tas nekas, pavisam nedaudz un problēmas mitēsies pašas par sevi. Iespējams, tās vairāk sabiezinās tava uztvere, kura sevišķi janvāra mēnesī var būt pārāk saasināta. Kopumā šogad darbā jomā esi apdomīgs ar jaunu pienākumu apņemšanos, centies objektīvāk novērtēt savas šā brīža patiesās iespējas. Ja sajūtam sevī krājamies negatīvās emocijas, noteikti rodi iespēju izrunāties ar kādu no sirds. Būšana līdzīgi domājošu cilvēku sabiedrībā palīdzēs tev atgūt pārliecību par sevi, stimulēs jaunas biznesa idejas. Apsverot jaunus projektus, der apzināties, ka to īstenošanai vispiemērotākais var izrādīties marts, aprīlis un maijs. Savukārt vasaras mēnešos centies nedaudz piebremzēt ar darba slodzi un vairāk atpūsties. Tavas koncentrēšanās spējas var mazināties, līdz ar ko pieaugs kļūdu varbūtība. Līdz ko aiz loga pamani tuvojamies rudeni, tad rēķinies, ka darba apjomi atkal pieaugs, taču tu tiem būsi gatavs. Arī garastāvoklis būs diezgan kareivīgs, kas tikai palīdzēs sasniegt jaunas virsotnes. Gadam pamazām noslēdzoties, uzlabosies privātā dzīvē notiekošai, pieaugs veiksmes labvēlīgums. It īpaši pozitīvās pārmaiņas būs jūtamas attiecībās ar atvasītēm.

1000