Aizvērt reklāmu

1188.lv atvērsies pēc 10

TV programma

28. augusts

LTV1 LTV7 TV3 LNT TV5 TV6
Twitter Facebook Pirmizrāde! Ķīniešu zodiaks

Nepārspējamais Džekijs Čans dodas kārtējā misijā. 19.gadsimtā Ķīnas lepnums bija vērtīgi mākslas darbi – 12 ķīniešu zodiaku krūšutēli. Diemžēl to bronzas galvas tika nozagtas.

Twitter Facebook Nekādu saistību

Emma un Ādams ir labi draugi. Viņus vieno tikai sekss, un viņu attiecību modelim ir stingri noteikumi – nekādu brokastošanu kopā, romantisku īsziņu vai greizsirdības scēnu.

Twitter Facebook Sirdsmīļā Monika

Viņas izgājienus un izdarības ir iemīļojuši daudzi – Monika ir asprātīga, čakla, reizēm naiva un bērnišķīga. Viņas darbi un nedarbi rada amizantas un pat kuriozas situācijas.

Twitter Facebook Vecpuisis 12

Kārtējais iekārojamais vecpuisis meklē īstu mīlestību un sievu! Pirmoreiz šova vēsturē vecpuisis ir īsts britu džentlmenis – Mets no Londonas.

Twitter Facebook Vecpuisis 12

Kārtējais iekārojamais vecpuisis meklē īstu mīlestību un sievu! Pirmoreiz šova vēsturē vecpuisis ir īsts britu džentlmenis – Mets no Londonas.

Twitter Facebook Kandahāra

Lidojuma laikā virs Afganistānas teritorijas Krievijas kravas lidmašīna ar varu tiek nosēdināta Kandahāras lidostā.

Twitter Facebook Kobra 18

Šai laikā Semīrs nomainījis gan daudzus pāriniekus, gan dažus priekšniekus, bet nu jau pāris sezonas viņš strādā plecu pie pleca ar turīgu vecāku atvasi Benu.

Twitter Facebook Čikāga liesmās 2

Stāsts par Čikāgas ugunsdzēsēju un paramdeiķu brigādi – viņu ikdienu, izsaukumiem uz notikumu vietām, bīstamo un pašaizliedzīgo darbu, kā arī savstarpējām attiecībām. (S2, Ep9)

00
Twitter Facebook Sievu maiņa 5

Two wives, from two very different families, swap lives for two weeks. One week in the life of the host family, the other week forcing the family to live her lifestyle.

Twitter Facebook Mahinatori 4

FIB aģents Pīters Bērks izmeklē finanšu mahinatoru un krāpnieku noziegumus, kas nav saistīti ar slepkavībām, un šādā darbā nepieciešama īpaša izmanība.

Twitter Facebook Radu būšana 5

Ukrainas komēdijseriāls, 2011. g.

Twitter Facebook Tv3 Ziņas

Katru vakaru plkst.19:00 kanālā TV3

Twitter Facebook Sairuss

Kāds vientuļš un šķīries pusmūža vīrietis iepazīstas ar savu sapņu sievieti, taču vinās greizsirdīgais dēls draud izjaukt visus plānus.

Twitter Facebook Viesnīca „Grand Hotel” 2

Hulio ir noskaidrojis patiesību par māsu, un Alīsija izdarījusi savu izvēli – apprecējusies ar Djēgo.

Twitter Facebook 1001 Nakts

Seriāla 1001 nakts galvenā varone ir jauna, talantīga arhitekte Šeherezāde, kura viena audzina dēlu, jo viņas vīrs Ahmets gāja bojā autokatastrofā, kad dēlam bija viens gadiņš.

Twitter Facebook Čikāga liesmās 2

Stāsts par Čikāgas ugunsdzēsēju un paramdeiķu brigādi – viņu ikdienu, izsaukumiem uz notikumu vietām, bīstamo un pašaizliedzīgo darbu, kā arī savstarpējām attiecībām. (S2, Ep10)

00
Piesaki savu uzņēmumu
SMS mārketings Piesakies
1188.lv