Aizvērt reklāmu

1188.lv atvērsies pēc 10

13:15 

Auniņa Timija laiks. Animācijas seriāls. 37., 38. un 39. sērija. Auniņa Timija laiks. Animācijas seriāls. 37., 38. un 39. sērija.

oriģinālvalodas izvēle

Televeikala skatlogs ""Top-Shop" piedāvā".
Skumjo cilvēku ēra. Dokumentālā filma.

oriģinālvalodas izvēle, ar subtitriem

13:05 Melu laboratorija. (atkārtojums) Melu laboratorija. (atkārtojums)

ar subtitriem

LTV - 60. Zelta arhīvs. Teātru dienas koncerts. (atkārtojums)
13:40 Puika pret Kaķi Puika pret Kaķi
Beibleidi 3

Beibleidi ir īpaša spēle, kas māca nevis uzvarēt, bet spēlēt. Katram no pretiniekiem ir īpašs beibleids ar burvju spēku.

Pasaules stingrākie vecāki 3
12:00 Mīlestība internetā Mīlestība internetā

Lai arī vientuļā māte Eva ir dzirdējusi šo to par iepazīšanos internetā, šī pieredze viņai būs pilnīgi jauna.

Lnt Dienas ziņas
Televeikala skatlogs
Bērni un vecāki 3

Stāsts par ģimeni – tēvu Zīku, mammu Kamillu un viņu pēcnācējiem. Viņu noturējušies laulībā četrdesmit sešus gadus, visas problēmas un nesaskaņas nogludinot bērnu dēļ.

12:55 Ekstrēmie tālbraucēji 5 Ekstrēmie tālbraucēji 5

Šajā sezonā sacensības notiek divās vietās.

Netīri darbi

Raidījums stāsta par pasaules netīrākajiem darbiem un to darītājiem.

Likums un kārtība 7

Īpaši svarīgu noziegumu izmeklēšanas komanda turpina savu darbu lielpilsētas džungļos.

13:45 Mūzikas video klipu izlase no I concerts. Raidījums. Ep3 Mūzikas video klipu izlase no I concerts. Raidījums. Ep3

Mūzikas video klipu izlase no I concerts

Pasaules mūzikas straume. Raidījums. Ep77

Ekskluzīvas intervijas ar pasaulslaveniem mūziķiem, mūzikas jaunumi, albumu apskati, jauno, uzlecošo mākslinieku un mūzikas grandu gaitas, sensācijas, krīzes un skandāli, topu analīze un festivālu apskati – viss par aktuālāko mūzikā Pasaules mūzikas straumē!

13:30 Kino pasaules jaunumi. Žurnāls. Ep405 Kino pasaules jaunumi. Žurnāls. Ep405

Raidījums īstiem kinocienītājiem! Skaties un uzzini, kas notiek milzīgajos Holivudas filmēšanas paviljonos, kas atkal padomā izcilākajiem režisoriem un kādi izaicinājumi gaida aktierus. Tāpat klausies personību intervijas ar atskatu uz jau paveikto un atklāsmēm par sarežģīto darbu kinoindustrijā.

Slavenību noslēpumi. Žurnāls. Ep126

Sapņo par prožektoru gaismām un iznācienu uz sarkanā paklāja? Nesteidzies! Ieskaties, ko patiesībā jāpiedzīvo zvaigznēm un kāda mēdz būt popularitātes cena. Būšana uzmanības centrā pieprasa upurus – vienmēr jābūt formā, vienmēr jāseko līdzi stilam un visam, ko dari. Vai tas ir viegli? Skaties “Slavenību noslēpumos”!

Slavenību noslēpumi. Žurnāls. Ep127

Sapņo par prožektoru gaismām un iznācienu uz sarkanā paklāja? Nesteidzies! Ieskaties, ko patiesībā jāpiedzīvo zvaigznēm un kāda mēdz būt popularitātes cena. Būšana uzmanības centrā pieprasa upurus – vienmēr jābūt formā, vienmēr jāseko līdzi stilam un visam, ko dari. Vai tas ir viegli? Skaties “Slavenību noslēpumos”!

15
Maklauda meitas. Romantiska daudzsēriju filma. 214. sērija.

15:10 Maklauda meitas. Romantiska daudzsēriju filma. 214. sērija. oriģinālvalodas izvēle

Melu pinekļos. Romantiska daudzsēriju filma 66. sērija.
Alpu dakteris 8. Seriāls. 4. sērija.

17:00 Alpu dakteris 8. Seriāls. 4. sērija. oriģinālvalodas izvēle

Pie stūres. Deutche Welle žurnāls. (Angļu val. ar subtitriem)
Muhtars atgriežas - 2. Krievijas seriāls.673.sērija. (krievu val. ar subtitriem)
Dzīve šodien. (krievu val.)
Pirmizrāde! Čaļi ar bērniem

15:50 Pirmizrāde! Čaļi ar bērniem Šiem trim vīriešiem ir mazliet pāri 30, un viņi ir tēvi, tomēr visiem ļoti gribas joprojām turēties pie savas jaunības. Kā savienot bērnu audzināšanu ar izgaistošo jaunību? (S1, Ep1)

Čaļi ar bērniem

16:20 Čaļi ar bērniem Šiem trim vīriešiem ir mazliet pāri 30, un viņi ir tēvi, tomēr visiem ļoti gribas joprojām turēties pie savas jaunības. Kā savienot bērnu audzināšanu ar izgaistošo jaunību? (S1, Ep2)

Anželika

16:50 Anželika Anželika ir patīkama meitene un vienkārši labs cilvēks. Viņa studē žurnālistiku, mīl savus draugus, ir apzinīga un centīga, un kā jau visas meitenes – sapņo par savu princi.

Anželika

17:25 Anželika Anželika ir patīkama meitene un vienkārši labs cilvēks. Viņa studē žurnālistiku, mīl savus draugus, ir apzinīga un centīga, un kā jau visas meitenes – sapņo par savu princi.

Nemelo man!

15:40 Nemelo man! Psiholoģisks seriāls, kura mērķis ir atrisināt reālas problēmas, kas samilzušas starp kādiem cilvēkiem, kā arī atrast izeju no sarežģītām dzīves situācijām.

Atriebības zeme

16:50 Atriebības zeme Stāsts par trim Galjardo ģimenes brāļiem Arturo, Flavio un Samuelu, kuri nosprauduši sev mērķi – atriebt māsas nāvi.

Ziņas sešos
Rozenheimas detektīvi 6

15:55 Rozenheimas detektīvi 6 Stāsts par diviem ļoti atšķirīgiem Rozenheimas policistiem, kuriem jāstrādā pārī un jāizmeklē pilsētiņā notikušie noziegumi. Korbinians ir vienkāršs vietējais puisis.

Simpsoni 20

16:55 Simpsoni 20 Kaut kur Amerikas vidū ir pilsēta, vārdā Springfīlda.

Kinomānija
Taksis

17:55 Taksis Uz pasaules ir daudzas trauksmainas profesijas, un būt par taksometra vadītāju ir viena no tām.

Mūzikas domnīca ar Toms Grēviņu Ep16

15:15 Mūzikas domnīca ar Toms Grēviņu Ep16 Mūzikas domnīca par Latvijas un pasaules aktualitātēm.

Mūzikas video klipu izlase no I concerts. Raidījums. Ep4

16:10 Mūzikas video klipu izlase no I concerts. Raidījums. Ep4 Mūzikas video klipu izlase no I concerts

Pasaules mūzikas straume. Raidījums. Ep78

17:10 Pasaules mūzikas straume. Raidījums. Ep78 Ekskluzīvas intervijas ar pasaulslaveniem mūziķiem, mūzikas jaunumi, albumu apskati, jauno, uzlecošo mākslinieku un mūzikas grandu gaitas, sensācijas, krīzes un skandāli, topu analīze un festivālu apskati – viss par aktuālāko mūzikā Pasaules mūzikas straumē!

Mūzikas domnīca ar Toms Grēviņu Ep15

17:35 Mūzikas domnīca ar Toms Grēviņu Ep15 Mūzikas domnīcas saruna ar Tomu Grēviņu par mūzikas aktualitātēm.

Viņas domnīca ar Grētu Gorjučko Ep16

15:00 Viņas domnīca ar Grētu Gorjučko Ep16 Viņas domnīca par sievišķīgo egoismu,prasmi sevi sabalansēt darbā un ģimenē. Viesos ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, grāmatu autors Vlads Spāre un bijusī vieglatlēte Ineta Radēviča

Torijas Spelingas īstā dzīve. Realitātes šovs. Ep8

16:00 Torijas Spelingas īstā dzīve. Realitātes šovs. Ep8 Iznākšanas datums: 2014. gada 22. Aprīlis Piedalās: Torijas Spelinga. Dīns Makdermots Šokējoši atklāts dokumentālais stāsts par Torijas Spelingas un viņas vīra Dīna Makdermota laulības krīzi. Tabloīdi un baumu portāli jau mēnešiem ilgi izsaka prognozes un minējumus par Torijas Spelingas un Dīna Makdermota privāto dzīvi. Tagad tiks izstāstīts patiesais stāsts, un to darīs pati Torija Spelinga....Torija ir augusi ģimenē, kas ir viena no Holivudas elites pārstāvēm, tāpēc viņas dzīve allaž bijusi kā uz delnas. Visa pasaule varēja vērot, kā Torija iemīlējās Dīnā un kā viņi abi kļuva par četru burvīgu bērnu vecākiem. Tomēr Torijas pasakai līdzīgā dzīve sabruka, kad presi pāršalca ziņa par Dīna neuzticību. Pāra laulībā iestājās krīze. Vai Dīns patiešām ir vainīgs? Vai Dīnam ir vēl citi noslēpumi? Kā lai atkal uzticas mīļotajam cilvēkam? Torija ir pieņēmusi drosmīgu lēmumu - ļaut sabiedrībai kļūt par lieciniekiem grūtākajam un neparedzamākajam periodam viņas dzīvē. Šis stāsts ir intīms, emocionāls un īsts. Torija ir gatava to izstāstīt pati. Tā kā skatītāji ierauga notikumus pavisam īsu brīdi pēc tam, kad tie notikuši, iznākums ir neparedzams, un tikai laiks rādīs, vai Torijai un Dīnam izdosies glābt savu laulību.

Dejotāju mammas. Realitātes šovs. 2 Ep17

17:00 Dejotāju mammas. Realitātes šovs. 2 Ep17 Realitātes šova notikumi noris Pitsburgas Ebijas Lī Deju kompānijā. Kamera seko meiteņu pirmajiem soļiem ceļā uz slavu un viņu mīlošajām mātēm, kas vienmēr ir blakus. Deju skolotāja Ebija nekautrējoties saka, ja domā, ka māmiņas notiekošajam veltī pārāk maz uzmanības, vai ja uzskata, ka viņu bērni par maz trenējas. Kliedzieni Ebijas studijā skan bieži. Kad Ebijai kaut kas nepatīk, viņa to saka. Kad māmiņām netur nervi, viņas dod pretim! Jautāsi – kāpēc viņas paliek šajā skolā? Tāpēc, ka Ebija zina, kā gūt panākumus! Prasīgi, asi, dažreiz pat rupji viņa ved jaunos talantus pretim slavai! Seko kaislībām Ebijas deju skolā un skaties, cik daudz vētrainu emociju nākas piedzīvot ceļā uz panākumiem!

15
18
Dienas ziņas. (ar surdotulkojumu)
Kultūras ziņas. (ar surdotulkojumu)
Sporta ziņas. (ar surdotulkojumu)
Laika ziņas.
Kultūršoks. 100 g kultūras.
Gudrs, vēl gudrāks.
Panorāma.
Sporta ziņas.
Segodņa večerom. Ziņas. (krievu val.)
Sporta ziņas. (krievu val.)
Laika ziņas. (krievu val.)
Personīgā lieta. Informatīvi analītisks raidījums. (krievu val.)
700 pasaules brīnumi. Kuba. (atkārtojums)
Aculiecinieks. (atkārtojums)
Otrais vilnis. Dokumentāla filma.

19:55 Otrais vilnis. Dokumentāla filma. oriģinālvalodas izvēle

Alternatīva izgāztuvei. Dokumentāla īsfilma.

20:55 Alternatīva izgāztuvei. Dokumentāla īsfilma. oriģinālvalodas izvēle

Dullās sacensības "Neiespējamā misija" 6

18:00 Dullās sacensības "Neiespējamā misija" 6 Katram no viņiem būs jāstājas pretī gandrīz nepārvaramiem šķēršļiem, kur sezonas sākuma sērijās viņiem būs jāpārvar visai ziemīgas un sniegotas barjeras, bet vēlākajās sērijās pārbaudījumi kļūs pavasa

Tv3 Ziņas

19:00 Tv3 Ziņas Katru vakaru plkst.19:00 kanālā TV3

Bez Tabu

19:35 Bez Tabu “Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās.

Viens pats mājās

20:20 Viens pats mājās Ziemassvētku brīvdienās dodoties uz Parīzi, Makkalisteru ģimene nejauši aizmirst mājās savu astoņgadīgo dēlu Kevinu.

Atriebības zeme

18:00 Atriebības zeme Stāsts par trim Galjardo ģimenes brāļiem Arturo, Flavio un Samuelu, kuri nosprauduši sev mērķi – atriebt māsas nāvi.

Ļaļas atgriešanās

18:55 Ļaļas atgriešanās Pagājis pusgads, un Ļaļas dzīve ir krasi mainījusies. Viņa devusies prom no pilsētas, un dzīvo dziļā vientulībā tālu no civilizācijas.

Lnt Ziņas

20:00 Lnt Ziņas LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules.

Degpunktā

20:35 Degpunktā Raidījuma Degpunktā komanda pēta un seko līdzi tai sabiedrības daļai, kura ikdienā netiek pat ievērota.

Zaicevs+1 2

18:30 Zaicevs+1 2 Saša Zaicevs ir Maskavas students. Viņš līdzinās miljoniem citu savu vienaudžu, taču vienlaikus ļoti atšķiras.

Ekstrēmie tālbraucēji 5

19:00 Ekstrēmie tālbraucēji 5 Šajā sezonā sacensības notiek divās vietās.

Sezonas beigas! Simpsoni 20

20:00 Sezonas beigas! Simpsoni 20 Kaut kur Amerikas vidū ir pilsēta, vārdā Springfīlda.

Simpsoni 21

20:30 Simpsoni 21 “Simpsoni” iekļuvuši “Ginesa rekordu” grāmatā kā visilgāk demonstrētais animācijas seriāls pasaulē un seriāls, kurā piedalījies visvairāk slavenību.

Cilvēkstāsti: Coldplay. Filma.

18:35 Cilvēkstāsti: Coldplay. Filma. Šis ir ļoti personisks aizkulišu stāsts par vienu no pasaulē pārdotākajām grupām “Colplay”. Mēs sekosim pa pēdām Krisam Mārtinam, ģitāristam Džonijam Baklandam, basistam Gajam Berimenam un budzeniekam Vilam Čempionam sešu mēnešu garumā. Mēs būsim viņiem līdzās tūrē pa Japānu, brīdī, kad grupa saņem trīs Grammy balvas 2009. gadā, atkal atgriežas vietā, kur notika viņu pirmais koncerts, un uzsāk darbu pie jaunā albuma. Intervijās viņi atklāj grupas vēsturi un ceļu uz zvaigžņotajām slavas debesīm ar lielākajiem hitiem.

Cilvēkstāsti: Billijs Aidols. Filma.

19:35 Cilvēkstāsti: Billijs Aidols. Filma. Viņš ir visroķīgākais rokeris – astoņdesmito gadu pankroka simbols – ar izaicinošu stilu un grebeni. MTV palīdzēja viņam iekarot mūzikas skatuvi ar superpopulāriem video dziesmām "White Wedding" un "Dancing with Myself". Billijs turpina doties izpārdotās koncerttūrēs gan ASV, gan Lielbritānijā vēl šobaltdien.

Pasaules mūzikas straume. Raidījums. Ep79

20:30 Pasaules mūzikas straume. Raidījums. Ep79 Ekskluzīvas intervijas ar pasaulslaveniem mūziķiem, mūzikas jaunumi, albumu apskati, jauno, uzlecošo mākslinieku un mūzikas grandu gaitas, sensācijas, krīzes un skandāli, topu analīze un festivālu apskati – viss par aktuālāko mūzikā Pasaules mūzikas straumē!

Kaislības Holiouksā. Seriāls. 2013 - 2014 Ep3819

18:00 Kaislības Holiouksā. Seriāls. 2013 - 2014 Ep3819 Par spīti tam, ka gandrīz visi cits citu pazīst, kā jau katrā mazā pilsētiņā, arī Holiouksā ik pa laikam gaismā nāk noslēpumi, kas sagriež dzīves kājām gaisā. Attiecības ārpus ģimenes un arī ārpus likuma... Vardarbība pret tuvākajiem... Akla sekošana savām vēlmēm... Dzīves piepildījuma, otrās pusītes un laimes meklējumos Holiouksā daudziem sanāk pārkāpt robežas...

Kaislības Holiouksā. Seriāls. 2013 - 2014 Ep3820

18:30 Kaislības Holiouksā. Seriāls. 2013 - 2014 Ep3820 Par spīti tam, ka gandrīz visi cits citu pazīst, kā jau katrā mazā pilsētiņā, arī Holiouksā ik pa laikam gaismā nāk noslēpumi, kas sagriež dzīves kājām gaisā. Attiecības ārpus ģimenes un arī ārpus likuma... Vardarbība pret tuvākajiem... Akla sekošana savām vēlmēm... Dzīves piepildījuma, otrās pusītes un laimes meklējumos Holiouksā daudziem sanāk pārkāpt robežas...

Gordona Remzija šovs „ Labākais no labākajiem”. ASV kulinārijas šovs. 2 Ep17

19:00 Gordona Remzija šovs „ Labākais no labākajiem”. ASV kulinārijas šovs. 2 Ep17 Viņu gatavotās maltītes priecē acis un garšas kārpiņas, un daudziem slaveniem šefpavāriem rodas pamats just konkurences elpu pakausī. Taču viņi nestrādā pasaules labākajos restorānos, bet gatavo savam priekam un tuvākajiem – viņi ir mājas pavāri! Tagad pieņēmuši izaicinājumu piedalīties Amerikas grūtākajā kulinārijas sacensībā. Žūrijas pārstāvja Gordona Remzija vārds komentārus neprasa, un arī viņa kolēģi ir ar tikpat asu mēli. Kurš kļūs par nākamo Amerikas kulinārijas zvaigzni, uzzināsi, ja sekosi notikumiem spraigajā šovā. Piparotā kritika ļaus izdzīvot tikai labākajam!

Slavenību noslēpumi. Žurnāls. Ep126

20:00 Slavenību noslēpumi. Žurnāls. Ep126 Sapņo par prožektoru gaismām un iznācienu uz sarkanā paklāja? Nesteidzies! Ieskaties, ko patiesībā jāpiedzīvo zvaigznēm un kāda mēdz būt popularitātes cena. Būšana uzmanības centrā pieprasa upurus – vienmēr jābūt formā, vienmēr jāseko līdzi stilam un visam, ko dari. Vai tas ir viegli? Skaties “Slavenību noslēpumos”!

Kino pasaules jaunumi. Žurnāls. Ep404

20:30 Kino pasaules jaunumi. Žurnāls. Ep404 Raidījums īstiem kinocienītājiem! Skaties un uzzini, kas notiek milzīgajos Holivudas filmēšanas paviljonos, kas atkal padomā izcilākajiem režisoriem un kādi izaicinājumi gaida aktierus. Tāpat klausies personību intervijas ar atskatu uz jau paveikto un atklāsmēm par sarežģīto darbu kinoindustrijā.

18
21
Laika ziņas.
Vakars ar Renāru Zeltiņu.
Broukenvuda. Detektīvseriāls 2. sērija.

22:15 Broukenvuda. Detektīvseriāls 2. sērija. ar subtitriem

Tās tik ir operas! Parsifāls. Dokumentālo filmu cikls. TV PIRMIZRĀDE

21:05 Tās tik ir operas! Parsifāls. Dokumentālo filmu cikls. TV PIRMIZRĀDE oriģinālvalodas izvēle

Apsolītā zeme. Drāma TV PIRMIZRĀDE

22:00 Apsolītā zeme. Drāma TV PIRMIZRĀDE oriģinālvalodas izvēle, ar subtitriem

Mana murgu meitene

22:35 Mana murgu meitene Kautrīgais Edijs sāk aplidot ārkārtīgi seksīgo un skaisto Lilu.

Sirdsmīļā Monika
Sirdsmīļā Monika
Olgas Dreģes 75.jubilejas koncerts

22:10 Olgas Dreģes 75.jubilejas koncerts Aktrises Olgas Dreģes 75. jubilejai veltīts koncerts, kas notika Dzintaru koncertzālē un kurā kopā ar jubilāri uz skatuves kāpj viņas tuvākie kolēģi un draugi.

Netīri darbi 2

21:00 Netīri darbi 2 Raidījums par pasaules netīrākajiem darbiem un to darītājiem.

Kobra 18

22:05 Kobra 18 Šai laikā Semīrs nomainījis gan daudzus pāriniekus, gan dažus priekšniekus, bet nu jau pāris sezonas viņš strādā plecu pie pleca ar turīgu vecāku atvasi Benu.

Melnais saraksts

23:10 Melnais saraksts Reimonds Redingtons jeb aģents Red ir bijušais valdības pārstāvis, bet šobrīd kļuvis par vienu no FIB meklētākajām personām. Red ir pazīstams kā noziedzīgu darījumu starpnieks jeb noziedzības sargs. (S1, Ep11)

Mūzikas domnīca ar Toms Grēviņu Ep16

21:00 Mūzikas domnīca ar Toms Grēviņu Ep16 Mūzikas domnīca par Latvijas un pasaules aktualitātēm.

Cilvēkstāsti: Billijs Aidols. Filma.

22:00 Cilvēkstāsti: Billijs Aidols. Filma. Viņš ir visroķīgākais rokeris – astoņdesmito gadu pankroka simbols – ar izaicinošu stilu un grebeni. MTV palīdzēja viņam iekarot mūzikas skatuvi ar superpopulāriem video dziesmām "White Wedding" un "Dancing with Myself". Billijs turpina doties izpārdotās koncerttūrēs gan ASV, gan Lielbritānijā vēl šobaltdien.

Mūzikas domnīca ar Toms Grēviņu Ep16

22:55 Mūzikas domnīca ar Toms Grēviņu Ep16 Mūzikas domnīca par Latvijas un pasaules aktualitātēm.

Mūzikas video klipu izlase no I concerts. Raidījums. Ep5

23:55 Mūzikas video klipu izlase no I concerts. Raidījums. Ep5 Mūzikas video klipu izlase no I concerts

Modes žurnāls B&b. Seriāls. Ep1

21:00 Modes žurnāls B&b. Seriāls. Ep1 Modes žurnāla „B un B” direktora vietas izpildītāja Kandela un viss redakcijas kolektīvs cer, ka pēc pusgada gaidīšanas Kandela tiks iecelta par žurnāla direktori. Tomēr liels ir visu pārsteigums, kad prezidents Bornajs amatu piešķir cilvēkam no malas – Pablo Balboa. Turklāt izrādās, ka Pablo ir sens Kandelas draugs, kurš sievieti pirms 20 gadiem pēkšņi pameta un aizbrauca no valsts. Drīz pēc iecelšanas amatā Pablo uzmeklē savu seno draugu Sesaru – Kandelas brāli – un piedāvā viņam darbu redakcijā. Tikmēr Huans, žurnālists – praktikants mēģina savaldzināt žurnāla stilisti Vero. Kandela ar Huanu un Mario – fotogrāfu – dodas intervēt baņķieri Gorriti, kuru atrod mirušu. Huans viņa mājā atrod zibatmiņu un dodas uz tajā reģistrēto tikšanos. Liels ir viņa pārsteigums, kad viesnīcas numurā viņš sastop apakšveļā tērptu Vero. Atklājas, ka Bornajam ir attiecības ar sekretāri Martinu. Bet Kandelas meita Sonja ar mātes atļauju dodas veikt tetovējumu. Procedūras laikā viņai sākas anafilaktiskais šoks, un tikai laimīgas sakritības dēļ Pablo izdodas meiteni izglābt. Tomēr viņam rodas aizdomas, ka Sonja ir viņa meita.

Kaislības Holiouksā. Seriāls. 2013 - 2014 Ep3819

23:00 Kaislības Holiouksā. Seriāls. 2013 - 2014 Ep3819 Par spīti tam, ka gandrīz visi cits citu pazīst, kā jau katrā mazā pilsētiņā, arī Holiouksā ik pa laikam gaismā nāk noslēpumi, kas sagriež dzīves kājām gaisā. Attiecības ārpus ģimenes un arī ārpus likuma... Vardarbība pret tuvākajiem... Akla sekošana savām vēlmēm... Dzīves piepildījuma, otrās pusītes un laimes meklējumos Holiouksā daudziem sanāk pārkāpt robežas...

Kaislības Holiouksā. Seriāls. 2013 - 2014 Ep3820

23:30 Kaislības Holiouksā. Seriāls. 2013 - 2014 Ep3820 Par spīti tam, ka gandrīz visi cits citu pazīst, kā jau katrā mazā pilsētiņā, arī Holiouksā ik pa laikam gaismā nāk noslēpumi, kas sagriež dzīves kājām gaisā. Attiecības ārpus ģimenes un arī ārpus likuma... Vardarbība pret tuvākajiem... Akla sekošana savām vēlmēm... Dzīves piepildījuma, otrās pusītes un laimes meklējumos Holiouksā daudziem sanāk pārkāpt robežas...

21
1188.lv