Kārtot pēc:

Atrasti 26 ieraksti

5.0 0 Vairāk
Kompānija SPS-UNE specializējas nozarēs, kas saistītas ar ūdens un siltuma uzskaites ierīču, ūdensapgādes un apkures sistēmu aprīkojuma un materiālu piegādi, realizāciju, uzstādīšanu un apkalpošanu...
0 Vairāk
Ūdens skaitītāji, siltumskaitītāji, ūdens skaitītāju, siltumskaitītāju, manometru maiņa, uzstādīšana, verifikācija, piegāde. Bezvadu nolasīšanas sistēmas. Jaunās paaudzes C klases skaitītāji.
0 Vairāk
"Sanrems" SIA, ūdens un siltuma skaitītāji. Ūdens skaitītāji ,ūdensskaitītāju uzstādīšana, siltuma skaitītāju uzstādīšana, ūdensskaitītāju maiņa, santehniķa pakalpojumi.
0 Vairāk
Veicam ūdens skaitītāju nomaiņu, uzstādīšanu. Piedāvājam ūdens un siltuma skaitītāju apkalpošanu. Iespējams iegādāties ūdens skaitītājus ar atlaidi! Darbus veicam kvalitatīvi un ar garantiju.
0 Vairāk
"Sanrems" SIA, ūdens un siltuma skaitītāji, Liepājas filiāle. Ūdens skaitītāji, ūdensskaitītāju uzstādīšana, siltuma skaitītāju uzstādīšana, ūdensskaitītāju maiņa, santehniķa pakalpojumi.
5.0 0 Vairāk
ANNI SERVISS 24- ūdens kanalizācijas sistēmu projektēšana, izveidošana, ūdens spiediena paaugstināšanas sūkņi, to uzstādīšana, apkalpošana, avārijas kanalizācijas aizsērējumu likvidēšana!
0 Vairāk
Ūdens skaitītāju, siltumskaitītāju, manometru maiņa, uzstādīšana, verifikācija, piegāde. Bezvadu nolasīšanas sistēmas. Jaunās paaudzes C klases skaitītāji.
Ielādēt vēl...
1188.lv