Kārtot pēc:

Atrasti 296 ieraksti

0 Vairāk
Vienmēr svaigi pārtikas produkti par pieņemamām cenām! Sortimentā "Krāslava D" maizes ceptuves garšīgā produkcija - maize un konditorejas izstrādājumi!
0 Vairāk
Skrīveru pārtikas kombināts — vecākā konfekšu “Gotiņa” fabrika Ziemeļeiropā — aicina ciemos! Viens ir dzirdēt un lasīt, taču pavisam kas cits — izbaudīt un pārliecināties pašam, kā top slavenās kon...
1 Vairāk
Mūsu uzņēmuma un kolektīva koncepcija ir pavisam vienkārša (kā viss ģeniālais) - Gandarījums par labi padarītu darbu - tā ir mūsu Citādā Filosofija.
0 Vairāk
SIA “Saldus pārtikas kombinātā” top piena konfektes “Gotiņa”, īrisi, šerberti, marmelādes un konfekšu krēmi no dabīgām izejvielām.
5.0 0 Vairāk
Rožkalnu mājas maize no Straupes! Pēc sentēvu receptēm cepta īsta rupjmaize, saldskābmaize, baltmaize un mājas konditoreja bez ķīmiskām piedevām un uzlabotājiem, roku darbs.
0 Vairāk
"Ventspils Kārumnieks" SIA piedāvā konditorejas izstrādājumus, maizi, svaigi ceptu produkciju, banketu uzkodas, tortes, kūkas pēc pasūtījuma.
0 Vairāk
"Hansa Gold AM" ražo un tirgo dažādos gadatirgos saldas un sāļas grauzdētas mandeles, cukurgailīšus. Gaidām Jūs gadatirgos!
0 Vairāk
​Piedāvājam tortes, kliņģerus un citus konditorejas izstrādājumus pēc pasūtījuma. Pie mums uz vietas var nobaudīt gardumus pie kafijas vai tējas.
0 Vairāk
Piedāvājam tortes pēc pasūtījuma. Cepam kūkas, cepumus un smalkmaizītes tikai ar dabīgām izejvielām. Pie mums uz vietas var nobaudīt gardumus pie kafijas vai tējas.
0 Vairāk
Esmu Kārumu Muižas saimniece Linda Vēvere un palīdzēšu sagādāt īpašus kārumus jūsu svētkiem un ikdienai, pielāgojot vizuālās un garšas nianses jūsu vēlmēm. Pieredzi esmu smēlusies pēdējos 18 gadu...
5.0 1 Vairāk
"Lenijas gardumi" piedāvā rokām un ar mīlestību darinātas konfektes. Recepšu pamatā likta bērnības garša no vectēva lauku pagraba un siltums, kas nāk no saimnieces sirds. Produkcija: konfektes, ieb...
5.0 1 Vairāk
"Zaļā maize" ir radošs, neparasts stāsts par baudīšanu, izkāpšanu ārpus rāmjiem un standartiem. Divi galvenie pamatprodukti ir: - maize kā delikatese, ar spēcīgām, intensīvām garšām, arī krāsām, k...
Ielādēt vēl...
1188.lv