Kārtot pēc:

Atrasti 19 ieraksti

0 Vairāk
SIA „Vārtu Sistēmas” piedāvā sekcijveida garāžas vārtus, metāla žogu sistēmas un industriālo teritoriju vārtus un iežogojumu, un drošības kontroles sistēmas. SIA „Vārtu Sistēmas” par ļoti izdevīgām...
0 Vairāk
Metālizstrādājumi, kāpnes, vārti. Metāla kāpnes, metāla margas, nerūsējošā tērauda margas, metāla durvis, metāla vārti, metāla žogi, metāla režģi, perforētas loksnes, transportiera lenta, cirsti, s...
0 Vairāk
Metāla margas, metāla kāpnes, kāpņu izgatavošana, kāpņu margas, margas, margu izgatavošana, balkonu margas, vītņu kāpnes u.c.
0 Vairāk
Metālapstrādes uzņēmums izgatavojam metāla konstrukcijas celntiecībai (Vārtu vērtnes sētām, metāla durvis, trepes un margas), iekārtas pārtikas ražotnei, interjera objektus un citus priekšmetus Ogrē.
0 Vairāk
Mūsu Darbnīca nodarbojas ar stikla, spoguļu un stikla izstrādājumu mazumtirdzniecību. Visi izstrādājumi tiek ražoti pēc konkrētiem izmēriem, ņemot vērā Pasūtītāja vēlmes. Stiklinieku darbnīca nodro...
5.0 0 Vairāk
Durvju un logu furnitūra augstvērtīgā kvalitātē. Glauni rokturi, izturīgās eņģes, drošās slēdzenes un atslēgas, visa tipa durvīm un logiem. Dažādi ilgtspējīgi risinājumi dzīvokļiem, savrupmājām l...
0 Vairāk
"Vego Plus" SIA piedāvā logu, durvju un mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma.
0 Vairāk
Metālapstrāde Daugavpilī. Metālizstrādājumi pēc individuāla pasūtījuma. Metināšana, metināšanas darbi.
0 Vairāk
SIA "Raunas Lauktehnika" ir dibināta 1992. gadā, un kopš 1995. gada uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir - metāla dekoratīvo izstrādājumu un metāla-koka-stikla mēbeļu ražošana. Papildus uzņēmums...
0 Vairāk
Metālizstradajumi, metālizstrādājumu ražošana Daugavpilī. Metāla durvis, vārti, žogi, margas, balkoni, metālkonstrukcijas.
0 Vairāk
Metālapstrāde Madonas novadā. Izgatavo sertificētas konstrukcijas. Uzņēmumam ir SIA INŽENIEREKSPERTĪŽU CENTRS Būvizstrādājumu sertifikācijas centra izdots atbilstības sertifikāts.
0 Vairāk
Nozare: Jumiķu darbi
SIA "JRA" viens no pamatdarbības veidiem ir ruļļa materiāla jumta segumu uzklāšana, kas sevī ietver arī jumta siltināšanu un hidroizolāciju.
0 Vairāk
ProSteel Group Liepājā - uzņēmums nodarbojas ar metāla tirdzniecību, metāla konstrukciju izgatavošanu, dažāda veida metāla apstrādi.
0 Vairāk
Metāls, Metālapstrāde, Dvieļu žāvētāji, Dvieļu žāvētājs no nerūsējoša tērauda, Ūdens dvieļu žāvētājs, Dvieļu žāvētājs no vara, Elektriskais dvieļu žāvētājs, Metālizstrādājumi, Virpošanas un frēzēšanas darbi, Nerūsējoša tērauda virsmu kopšana un tīrīšana, Margas un kāpnes, Pulēšana, Mēbeles no nerūsējošā tērauda, Darbi ar metālu, Tērauds, Kapars, Varš, Nerūsējošais tērauds, Detaļu izgatavošana pēc pasūtījuma, Interjera priekšmetu izgatavošana.
5.0 0 Vairāk
Izgatavojam un uzstādam metāla kaluma vārtus, vārtiņus, žoga posmus, balkonus, metāla kāpnes un margas ,nojumes un jumtiņus, logu aizsargrestes. Visus izstrādājumus ir iespējams izdekorēt ar dekora...
0 Vairāk
SIA Raunas Lauktehnika ir dibināta 1992. gadā. 1995. gadā uzsāktā metāla dekoratīvo izstrādājumu, metāla, koka, stikla mēbeļu ražošana ir kļuvusi par mūsu galveno nodarbošanos.
0 Vairāk
SIA "NLS" piedāvā dažāda veida celtniecības darbus Rīgā, Latvijas reģionos. SIA "NLS" veic jumta darbus, koka, metāla konstrukciju izgatavošanu, montāžu, kā arī rekonstrukcijas un renovācijas darbus.
1188.lv