Aizvērt reklāmu

1188.lv atvērsies pēc 10

Kontaktpersona

Informācija par uzņēmumu

Interesē

Pakalpojums uzņēmumiem, kuriem ir svarīgi nodrošināt sava uzņēmuma atpazīstamību un pieejamību. Informācija par Jūsu uzņēmumu un pakalpojumiem ir atrodama visur, kur klienti to meklē – 1188 uzziņu zvanos, web-katalogā www.1188.lv, mobilajā lapā m.1188.lv un viedtālruņu aplikācijās.
SMS mārketings ir lielisks veids, kā paplašināt komunikācijas iespējas, izsūtot īsu informatīvu vai reklāmas tekstu īsziņas veidā. Informācija tiek nosūtīta klienta vārdā viņam vēlamajā laikā.
Piemēroti gan uzņēmumiem, kuriem ir svarīgi nodrošināt sava uzņēmuma atpazīstamību un pieejamību, gan arī jaunienācējiem tirgū, kuri vēlas uzrunāt potenciālos klientus.
Datu bāzes pakalpojumi ļaus izveidot potenciālās auditorijas izlasi pēc uzņēmuma norādītiem parametriem (darbības nozare, atrašanas vieta, darbinieku skaits u.c.), lai turpmāk uzrunātu to ar tiešā mārketinga rīkiem – tiešais pasts, SMS mārketings, zvans jeb telemārketings.
Google adwords - pakalpojums, kas ļauj uzņēmumam reklāmēties meklēšanas rezultātos
Šis pakalpojums ļauj optimizēt un sakārtot Jūsu uzņēmuma dokumentus (t.sk. lielformāta un bildes), pārveidojot tos elektroniskajā formātā. Tas atvieglos tālāko dokumentu glabāšanu un izmantošanu.
1188BookNow - jauna un draudzīga pakalpojumu rezervācijas platforma, kas ļauj plašākam patērētāju skaitam pierakstīties uz pakalpojumu, uzzināt tā cenu un pieejamo laiku izmantojot gan datoru, gan mobilo ierīci.

* 20% atlaide jaunajiem klientiem - LTRK biedriem

Drošības kods
Papildus informācija 80001188 un info@1188.lv
1188.lv