Aizvērt reklāmu

1188.lv atvērsies pēc 10

Rīgas Satiksme

Galamērķi

Rīga


Rīga ir Latvijas galvaspilsēta, kurai ir pāri 800 gadu. Lielākais Latvijas iedzīvotāju īpatsvars ir tieši Rīgā, mūsdienās tā ieņem lielu lomu gan Latvijas ekonomikas izaugsmē, gan arī kultūras attīstībā.


Latvijas lielākā un attīstītākā ir galvaspilsēta Rīga, kura ieņem svarīgu lomu ekonomiskajos procesos, kultūras attīstībā, kā arī tūrisma piesaistē. Rīga ir pilsēta, kuras kultūrvēsturiskais mantojums ir ļoti liels un to turpina papildināt mūsdienu mākslinieki un savu amatu meistari, ik gadu to apmeklē neskaitāmi daudz tūristu, delegāciju un biznesa cilvēku. 2014. gadā Rīga pasludināta par Eiropas kultūras galvaspilsētu.
Kā vienu no būtiskākajiem kultūras mantojuma apskates objektiem var minēt Rīgas vecpilsētu, kura ir iekļauta UNESCO kā ļoti nozīmīgs kultūrvēstures mantojums, muzeji, galerijas, kafejnīcas, restorāni, klubi, bāri. Latvijas Nacionālā opera un dažādi teātri liks aizraut elpu klasiskās mūzikas, deju un teātra mākslas cienītājiem. Tie, kas meklē aktīvu atpūtu, to varēs atrast dažādos atrakciju parkos un izklaides iestādēs, kā „Go Planet”. Pat zvēru mīļotāji varēs priecēt sevi, apmeklējot Rīgas Zooloģisko dārzu. Vienkāršas atpūtas cienītājiem jāizstaigā cauri kādam no Rīgas parkiem, piemēram, kā Vērmanes Dārzs, vai jādodas garšīgi paēst kādā no daudzajiem Rīgas krodziņiem.
Rīga ir pilsēta, kur atrast nodarbi grūtības nesagādās nevienam. Nepieciešams tikai izpētīt savas intereses un atrast piemērotu atpūtu, tūrisma vai izklaides iespējas.

Ko darīt?

Piesaki savu uzņēmumu
SMS mārketings Piesakies
1188.lv