Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Jelgavas AO - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
04:55 Jelgavas AO
05:50 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
05:50 Jelgavas AO
06:45 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
06:00 Jelgavas AO
06:55 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
06:20 Jelgavas AO
07:15 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
06:25 Jelgavas AO
07:25 Rīgas SAO
Ruba-Auce-Rīga 7933 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
1h
06:45 Jelgavas AO
07:40 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
07:10 Jelgavas AO
08:05 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
07:20 Jelgavas AO
08:15 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
07:35 Jelgavas AO
08:30 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
07:40 Jelgavas AO
08:40 Rīgas SAO
Auce-Rīga 7933 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
1h
07:50 Jelgavas AO
08:50 Rīgas SAO
Eleja-Jelgava-Rīga 7351 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
1h
08:00 Jelgavas AO
08:55 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
08:20 Jelgavas AO
09:15 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
08:25 Jelgavas AO
09:15 Rīgas SAO
Saldus-Ezere-Rīga 7256 SIA "Sabiedriskais autobuss"
2,30 €
44km
50min
08:30 Jelgavas AO
09:25 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
08:30 Jelgavas AO
09:25 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
09:00 Jelgavas AO
09:55 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
09:02 Jelgavas AO
09:57 Rīgas SAO
Saldus-Jelgava-Rīga 7931 SIA "Sabiedriskais autobuss"
2,30 €
44km
55min
09:20 Jelgavas AO
10:15 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
09:25 Jelgavas AO
10:20 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
09:45 Jelgavas AO
10:40 Rīgas SAO
Liepāja-Jelgava-Rīga 7928 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
55min
10:00 Jelgavas AO
10:55 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
10:10 Jelgavas AO
11:05 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
10:25 Jelgavas AO
11:20 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
10:35 Jelgavas AO
11:30 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
10:45 Jelgavas AO
11:40 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
11:00 Jelgavas AO
11:55 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
11:10 Jelgavas AO
12:00 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
50min
11:25 Jelgavas AO
12:20 Rīgas SAO
Liepāja-Jelgava-Rīga 7928 AS "Liepājas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
11:35 Jelgavas AO
12:30 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
11:45 Jelgavas AO
12:40 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
11:50 Jelgavas AO
12:45 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
12:15 Jelgavas AO
13:10 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
12:40 Jelgavas AO
13:35 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
12:50 Jelgavas AO
13:45 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
13:00 Jelgavas AO
13:55 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
13:15 Jelgavas AO
14:10 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
13:30 Jelgavas AO
14:25 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
13:50 Jelgavas AO
14:45 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
14:00 Jelgavas AO
14:55 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
14:15 Jelgavas AO
15:10 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
14:30 Jelgavas AO
15:25 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
14:40 Jelgavas AO
15:35 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
15:00 Jelgavas AO
15:55 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
15:20 Jelgavas AO
16:15 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
15:40 Jelgavas AO
16:35 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:05 Jelgavas AO
17:00 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:20 Jelgavas AO
17:15 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:30 Jelgavas AO
17:25 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:35 Jelgavas AO
17:30 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:40 Jelgavas AO
17:35 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:55 Jelgavas AO
17:55 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7348 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
1h
17:00 Jelgavas AO
17:55 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:10 Jelgavas AO
18:05 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:20 Jelgavas AO
18:15 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:35 Jelgavas AO
18:30 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:55 Jelgavas AO
18:50 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
18:25 Jelgavas AO
19:20 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
18:45 Jelgavas AO
19:40 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
18:55 Jelgavas AO
19:50 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
19:05 Jelgavas AO
20:00 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
19:15 Jelgavas AO
20:10 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
19:15 Jelgavas AO
20:15 Rīgas SAO
Ruba-Auce-Rīga 7933 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
1h
19:25 Jelgavas AO
20:20 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
20:05 Jelgavas AO
21:00 Rīgas SAO
Dobele-Jelgava-Rīga 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
21:00 Jelgavas AO
21:55 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
21:25 Jelgavas AO
22:20 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
21:55 Jelgavas AO
22:50 Rīgas SAO
Jelgava-Rīga 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min