Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Jelgavas AO

Rādīt iepriekšējos reisus
06:00 Rīgas SAO
06:55 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
06:45 Rīgas SAO
07:40 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Liepāja 7928 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
55min
07:10 Rīgas SAO
08:05 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
07:15 Rīgas SAO
08:10 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
07:35 Rīgas SAO
08:30 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
08:10 Rīgas SAO
09:05 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
08:25 Rīgas SAO
09:20 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
08:35 Rīgas SAO
09:30 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
08:40 Rīgas SAO
09:32 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
52min
08:50 Rīgas SAO
09:45 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
09:10 Rīgas SAO
10:10 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7348 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
1h
09:40 Rīgas SAO
10:35 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
09:55 Rīgas SAO
10:50 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
10:15 Rīgas SAO
11:10 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
10:25 Rīgas SAO
11:20 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
10:40 Rīgas SAO
11:35 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
10:50 Rīgas SAO
11:45 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
11:00 Rīgas SAO
11:54 Jelgavas AO
Rīga-Jaunbērze-Dobele 7377 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
54min
11:20 Rīgas SAO
12:15 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Saldus 7931 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
55min
11:20 Rīgas SAO
12:15 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
11:30 Rīgas SAO
12:25 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
11:55 Rīgas SAO
12:50 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
12:10 Rīgas SAO
13:05 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
12:25 Rīgas SAO
13:20 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
12:35 Rīgas SAO
13:30 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
12:40 Rīgas SAO
13:35 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
12:50 Rīgas SAO
13:45 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
13:00 Rīgas SAO
13:55 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
13:10 Rīgas SAO
14:05 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
13:25 Rīgas SAO
14:20 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
13:40 Rīgas SAO
14:35 Jelgavas AO
Rīga-Auce-Ruba 7933 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
55min
14:05 Rīgas SAO
15:00 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
14:15 Rīgas SAO
15:10 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
14:35 Rīgas SAO
15:30 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
14:50 Rīgas SAO
15:45 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
15:10 Rīgas SAO
16:05 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
15:15 Rīgas SAO
16:05 Jelgavas AO
Rīga-Ezere-Saldus 7256 SIA "Sabiedriskais autobuss"
2,30 €
44km
50min
15:20 Rīgas SAO
16:15 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Saldus 7931 SIA "Sabiedriskais autobuss"
2,30 €
44km
55min
15:35 Rīgas SAO
16:30 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
15:50 Rīgas SAO
16:45 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:00 Rīgas SAO
16:55 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:15 Rīgas SAO
17:10 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:30 Rīgas SAO
17:25 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
16:40 Rīgas SAO
17:30 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Liepāja 7928 AS "Liepājas autobusu parks"
2,30 €
44km
50min
16:50 Rīgas SAO
17:45 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:00 Rīgas SAO
18:00 Jelgavas AO
Rīga-Auce 7933 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
1h
17:15 Rīgas SAO
18:10 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:30 Rīgas SAO
18:25 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:40 Rīgas SAO
18:35 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:50 Rīgas SAO
18:45 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
17:55 Rīgas SAO
18:50 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
18:00 Rīgas SAO
18:50 Jelgavas AO
Rīga-Ezere-Saldus 7256 SIA "Sabiedriskais autobuss"
2,30 €
44km
50min
18:05 Rīgas SAO
19:05 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Eleja 7351 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
1h
18:10 Rīgas SAO
19:05 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
18:20 Rīgas SAO
19:12 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
52min
18:40 Rīgas SAO
19:35 Jelgavas AO
Rīga-Auce-Ruba 7933 AS "NORDEKA"
2,30 €
44km
55min
18:45 Rīgas SAO
19:40 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
19:00 Rīgas SAO
19:55 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
19:05 Rīgas SAO
20:00 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
19:30 Rīgas SAO
20:25 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
19:40 Rīgas SAO
20:35 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
19:50 Rīgas SAO
20:45 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
20:00 Rīgas SAO
20:55 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
20:10 Rīgas SAO
21:05 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
20:30 Rīgas SAO
21:25 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
21:00 Rīgas SAO
21:52 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
52min
21:45 Rīgas SAO
22:40 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava-Dobele 7376 SIA "Dobeles autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
22:00 Rīgas SAO
22:55 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
22:30 Rīgas SAO
23:25 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min
23:00 Rīgas SAO
23:55 Jelgavas AO
Rīga-Jelgava 7017 SIA "Jelgavas autobusu parks"
2,30 €
44km
55min