Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Valmieras AO

Rādīt iepriekšējos reisus
06:20 Rīgas SAO
08:30 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
07:30 Rīgas SAO
09:40 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
08:50 Rīgas SAO
11:00 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
10:05 Rīgas SAO
12:15 Valmieras AO
Rīga-Valka 7600 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
10:50 Rīgas SAO
13:00 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
11:45 Rīgas SAO
13:55 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
12:45 Rīgas SAO
14:55 Valmieras AO
Rīga-Mazsalaca-Rūjiena 7744 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
13:35 Rīgas SAO
15:40 Valmieras AO
Rīga-Rūjiena-Naukšēni 7743 AS "NORDEKA"
4,75 €
114km
2h 5min
14:20 Rīgas SAO
16:30 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
15:05 Rīgas SAO
17:15 Valmieras AO
Rīga-Mazsalaca-Rūjiena 7744 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
15:55 Rīgas SAO
18:05 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
16:55 Rīgas SAO
19:05 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
17:35 Rīgas SAO
19:45 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
18:20 Rīgas SAO
20:30 Valmieras AO
Rīga-Rūjiena 7743 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
18:35 Rīgas SAO
20:40 Valmieras AO
Rīga-Valka 7600 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
115km
2h 5min
19:20 Rīgas SAO
21:30 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
20:05 Rīgas SAO
21:55 Valmieras AO
Rīga-Rūjiena 7743 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
115km
1h 50min
20:10 Rīgas SAO
22:20 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
20:50 Rīgas SAO
22:50 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h
21:20 Rīgas SAO
23:30 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 10min
22:05 Rīgas SAO
00:00 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
1h 55min
22:50 Rīgas SAO
00:50 Valmieras AO
Rīga-Valmiera 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h