Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Ventspils AO

Rādīt iepriekšējos reisus
07:10 Rīgas SAO
10:35 Ventspils AO
Rīga-Talsi-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
7,85 €
200km
3h 25min
08:40 Rīgas SAO
11:45 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
7,55 €
192km
3h 5min
09:25 Rīgas SAO
13:25 Ventspils AO
Rīga-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 AS "NORDEKA"
7,85 €
201km
4h
10:40 Rīgas SAO
13:40 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
192km
3h
11:20 Rīgas SAO
14:20 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
192km
3h
12:20 Rīgas SAO
15:30 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
7,55 €
192km
3h 10min
13:40 Rīgas SAO
16:52 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
7,55 €
192km
3h 12min
15:00 Rīgas SAO
17:55 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,45 €
191km
2h 55min
16:00 Rīgas SAO
19:00 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
192km
3h
17:00 Rīgas SAO
20:00 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
191km
3h
18:10 Rīgas SAO
22:02 Ventspils AO
Rīga-Tukums-Talsi-Ventspils 7948 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,90 €
203km
3h 52min
19:00 Rīgas SAO
21:55 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
192km
2h 55min
20:20 Rīgas SAO
23:20 Ventspils AO
Rīga-Ventspils 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
193km
3h
22:40 Rīgas SAO
02:05 Ventspils AO
Rīga-Tukums-Ventspils 7955 AS "NORDEKA"
7,95 €
204km
3h 25min