Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Valmieras AO - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
04:50 Valmieras AO
07:00 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
05:40 Valmieras AO
07:45 Rīgas SAO
Valka-Rīga 7600 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
114km
2h 5min
05:55 Valmieras AO
08:05 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
06:40 Valmieras AO
08:50 Rīgas SAO
Rūjiena-Mazsalaca-Rīga 7744 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
07:05 Valmieras AO
09:15 Rīgas SAO
Valka-Rīga 7600 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
07:10 Valmieras AO
09:05 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
1h 55min
07:40 Valmieras AO
09:45 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 5min
09:10 Valmieras AO
11:20 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
10:50 Valmieras AO
13:00 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
11:30 Valmieras AO
13:40 Rīgas SAO
Valka-Rīga 7600 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
12:05 Valmieras AO
14:15 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
13:15 Valmieras AO
15:25 Rīgas SAO
Valka-Rīga 7600 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
13:45 Valmieras AO
15:55 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
14:35 Valmieras AO
16:45 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
15:15 Valmieras AO
17:10 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
1h 55min
15:30 Valmieras AO
17:40 Rīgas SAO
Valka-Rīga 7600 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
16:05 Valmieras AO
18:15 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
17:00 Valmieras AO
19:10 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
18:15 Valmieras AO
20:25 Rīgas SAO
Rūjiena-Rīga 7743 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
19:00 Valmieras AO
21:05 Rīgas SAO
Rūjiena-Rīga 7743 AS "NORDEKA"
4,75 €
113km
2h 5min
19:55 Valmieras AO
22:05 Rīgas SAO
Valmiera-Rīga 7599 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min
19:55 Valmieras AO
22:05 Rīgas SAO
Valka-Rīga 7600 SIA "VTU Valmiera"
4,75 €
113km
2h 10min