Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Ventspils AO - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
05:30 Ventspils AO
08:30 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
192km
3h
06:30 Ventspils AO
09:40 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
193km
3h 10min
07:20 Ventspils AO
10:20 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
189km
3h
08:05 Ventspils AO
11:15 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 AS "NORDEKA"
7,55 €
191km
3h 10min
09:50 Ventspils AO
14:05 Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga 7948 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,90 €
203km
4h 15min
10:00 Ventspils AO
13:00 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
190km
3h
11:30 Ventspils AO
14:30 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 AS "NORDEKA"
7,55 €
191km
3h
13:10 Ventspils AO
16:18 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 AS "NORDEKA"
7,55 €
191km
3h 8min
14:00 Ventspils AO
17:00 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
189km
3h
15:00 Ventspils AO
18:10 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
191km
3h 10min
15:35 Ventspils AO
19:50 Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga 7948 AS "NORDEKA"
7,85 €
203km
4h 15min
16:25 Ventspils AO
19:25 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"
7,55 €
191km
3h
17:55 Ventspils AO
21:00 Rīgas SAO
Ventspils-Rīga 7955 AS "NORDEKA"
7,55 €
191km
3h 5min
19:45 Ventspils AO
23:05 Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga 7948 AS "NORDEKA"
7,85 €
200km
3h 20min