Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Krustpils - Rīga Pasažieru

Rādīt iepriekšējos reisus
04:54 Krustpils
07:29 Rīga Pasažieru
Krustpils - Rīga 821 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,40 €
2h 35min
06:11 Krustpils
08:20 Rīga Pasažieru
Zilupe - Rīga 815 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,40 €
2h 9min
07:21 Krustpils
09:07 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
5,10 €
1h 46min
08:43 Krustpils
10:52 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 817 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,40 €
2h 9min
11:50 Krustpils
14:11 Rīga Pasažieru
Krustpils - Rīga 805 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,40 €
2h 21min
14:21 Krustpils
16:30 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 801 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,40 €
2h 9min
16:13 Krustpils
17:58 Rīga Pasažieru
Rēzekne 2 - Rīga 701 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
5,10 €
1h 45min
16:20 Krustpils
18:18 Rīga Pasažieru
Līvāni - Rīga 811 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,40 €
1h 58min
18:20 Krustpils
20:27 Rīga Pasažieru
Zilupe - Rīga 807 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,40 €
2h 7min
19:06 Krustpils
21:13 Rīga Pasažieru
Daugavpils - Rīga 809 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
4,40 €
2h 7min