Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Latvijas Amerikas Acu centrs" SIA

A. Deglava iela 12a, Rīga, LV-1009
3Vērtējumu skaits
4.9Vidējais vērtējums
?Tavs vērtējums
Kvalitāte:5
Cena:4.7
Serviss:5
Atrašanās vieta:5
Lūdzu, ienāc, lai atstātu atsauksmi
Irēna Dergača
Pirms 2 gadiem

Paldies par jauko un profesionālo attieksmi un ārstēšanu, veicot kataraktas operāciju manam vīram. Darbinieki ļoti atsaucīgi, rūpīgi, tādi, kas dara visu, lai pacients justos labi, aprūpēts un mierīgs. Veiksmi visam kolektīvam!

Haralds Reķis (matriks)
Pirms 4 gadiem

Man kreisai acij bija divas slimības, glaukoma un katarakta. Ar katru dienu strauji pasliktinājās redze. Vairs nevarēju gaidīt. Sāku iztaujāt draugus, paziņas un iegrimu internetā. Ilgi meklēju. kamēr atradu acu ārsti Māru Briedi. Intuitīvi jutu, ka viņa ir vislabākā. Aizgāju uz Latvijas Amerikas acu centru un izvēlējos dārgo multifokālo lēcu, jo pie veiksmīgas operācijas tā nodrošina labu redzi gan tuvumā, gan tālumā, bet parastās tikai tālumā, tuvumā vajadzīgas brilles. LAAC ir ļoti jauka atmosfēra, brīnišķīgs kolektīvs. Operācija pagāja bez sāpēm. Dažas stundas pēc operācijas man uz mirkli noņēma apsēju un es sapratu, ka redzu. prieks bija neizsakāms. Nākošā rītā pie redzes pārbaudes notika brīnums. Glaukoma bija pazudusi. un tas viss pateicoties ļoti godājamai oftalmoloģei - ķirurģei Mārai Briedei. Es uzskatu, ka viņa ir viena no vislābākajām speciālistēm visā pasaulē.