Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Ozīriss" apbedīšanas birojs Madonā

Saules iela 21, Madona, Madonas nov., LV-4801
7Vērtējumu skaits
4.9Vidējais vērtējums
?Tavs vērtējums
Kvalitāte:5
Cena:4.7
Serviss:5
Atrašanās vieta:5
Lūdzu, ienāc, lai atstātu atsauksmi
Krists Granateks
Pirms gada

Paldies par precīzo, saskaņoto darbu un atsaucīgo personāla rīcību, mūsu aizgājēja izvadīšanas ceremonijā 9.janvārī šogad Stirnienē. Arī bēru dalībnieki bija patīkami pārsteigti par puišu pārdomāto un saskaņoto darbību. Vēlreiz paldies par servisu , un iesakām citiem .

Sanita Šulca
Pirms 2 gadiem

Iesaku iesaku iesaku, ja ir nepieciešamība uz šādu servisu. Ļoti jauka attieksme servisā un puiši strādā godam. Esmu ļoti apmierināta kā tēti apglabājām!!!

Sigita Låne
Pirms 2 gadiem

Izvēlējāmies šo kompāniju vecmāmiņas apbedīšanai Barkavā! Puiši savu darbu darija patiesi izcili-tik precīzi un sinhroni(raka,nolika ziedus,nolika sveces un novāca visu aizbraucot) *Puišiem bija sagatavoti arī ziedi un sveces,kas bija patiesi sirsnīgi! Liels paldies Jums par visu! Ģimene un viesi bija sajūsmā par Jūsu darbu!

Rita Maskaļūne
Pirms 3 gadiem

Paldies par servisu. Par visu padomāts. Izcili!

Ingreta Jansone
Pirms 3 gadiem

Izcils serviss, lieliska komunikācija ar biroja vadītāju, ļoti sirsnīgs cilvēks. Mēs esam no Rīgas, Ozīrisa komanda – 4 puiši brauca pakaļ mūsu mīļajam cilvēciņam uz Rīgu un veda uz Vestienas kapiņiem. Kad atbraucam, viss bija perfekti sakārtots – salikti ziedi, egļu zariņi, iedegtas svecītes, puiši bija ģērbti melnā ar baltiem cimdiņiem un baltām šallītēm. Strādājot kustējas mūzikas pavadībā pat sinhroni. Mēs un mūsu viesi bijām sajūsmā. Viss bija kā pasakā )) paldies liels!

Andrejs Stepanovs
Pirms 3 gadiem

Perfekti