You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

3 populārākie mīti un patiesība par metāla jumtiem

Metāla jumts, foto - SIA "Vilards"

Metāla jumts, foto - SIA "Vilards"

Par metāla jumtiem dzirdēti vairāki mīti – gan tas, ka tie ir skaļi, esot dārgi, kā arī neesot piemēroti Latvijas klimatam. Skaidrosim, vai šie mīti atbilst patiesībai!

Mīts: metāla jumti ir skaļi

Patiesībā – lai arī metāls skan nedaudz vairāk par daudziem citiem materiāliem, tomēr ja jums ir kvalitatīvi nosiltināts, trokšņi tiek izolēti, un īpaši neatšķiras no cita jumta seguma trokšņiem.

Mīts: metāla jumtiem ir augstas izmaksas

Patiesībā – tās patiešām var būt nedaudz augstākas, tomēr arī metāla jumta segums kalpo krietni ilgāk par citu jumtu segumiem, kas ilgtermiņā atsver pirmreizējās izmaksas, līdz ar to pēc laika paliek skaidrs, ka metāla jumta segums patiesībā izmaksājis daudz lētāk!

Mīts: metāla jumti nav piemēroti Latvijas klimatam

Patiesībā, metāla jumti ir ne tikai noturīgākie, bet pilnībā pielāgojami Latvijas laikapstākļiem, galvenais – pareizi tos uzstādīt, pirms tam parūpējoties par atbilstošu siltumizolācijas materiālu un tā uzstādīšanu.

SIA “Vilards” iespējams iegādāties plašu “Ruukki” metāla jumtu un sienu segumu klāstu un visus komplektējošos elementus - kores, vējdēļi, lietus ūdens noteksistēmas, skrūves, plēves, kokmateriāli, jumtu logi, kāpnes, trepes, trapi u.c. Skārda izstrādājumi var tikt izgatavoti gan standarta, gan nestandarta veidos, turklāt ātri un kvalitatīvi.

Ruukki jumti - tā ir SIA “Vilards” sirdslieta!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...