You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

5 iemesli, kādēļ Auna zīmē dzimušie ir unikāli!

Photo by Suke Tran on Unsplash

Photo by Suke Tran on Unsplash

Ar 21. martu sākas Aunu laiks. Kas šī tuvākā mēneša jubilāriem ir īpaši raksturīgs?

  1. Auni ir impulsīvi un neparedzami! Taču ne jau sliktā nozīmē. To, ko citi ilgi apdomātu un apsvērtu, Auns jau sen būtu paveicis. Varbūt arī nožēlojis, varbūt nē – taču Aunam nekad nebūs iemesla žēloties par kaut ko garām palaistu.
  2. Tieši tādēļ Auni arī vienmēr ir gatavi uzņemties riskus. Pārcelties uz otru pasaules malu, apprecēties jau rīt, izlēkt ar gumiju vai pārdot visus savus īpašumus, lai uzsāktu ko pavisam jaunu... Auns to darīs pats un pamudinās arī citus.
  3. Tādēļ, ka Auns ir dzimis līderis – kādam ir jāķeras klāt pie uzdevuma, kuram citiem pietrūkst drosmes? Aunam nepietrūks un, kamēr citi vēl domās, Auns jau būs visu iesācis un pārējiem atliks vien sekot viņa piemēram.
  4. Auni ir drāmas karaļi un karalienes – tas var nepatikt, bet ar to ir jārēķinās un jāpieņem. Sīkas neveiksmes Auni var pārdzīvot ilgi un dikti, un viņiem būs nepieciešamas dzirdīgas ausis.
  5. Un Auni neklusēs nekad – arī brīžos, kad šķistu, ka labāk būtu paklusēt, Auni savu viedokli neturēs pie sevis. Dažkārt tas var kaitināt, bet patiesībā šī īpašība noder brīžos, kad nevienam citam nav drosmes izteikties, bet kādam tas ir jādara.