You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

5 stikla izstrādājumi, ar kuriem izcelt interjeru

Virtuves sienas paneļi, "Vilords GM"

Lai gan stikls bija zināms jau Senajā Romā, līdz 12. gadsimta beigām tikai baznīcām iestikloja logus, tā bija bagātība un greznība, ko vienkārši cilvēki nevarēja atļauties. Mūsdienas bez stikla nav iedomājamas vispār – ar to sastopamies it visur. Ne tikai praktiski, bet arī skaisti 5 stikla izstrādājumi, ar kuriem izcelt interjeru ir spoguļi, stikla durvis un starpsienas, virtuves sienas paneļi un iebūvējamo skapju durvis.

Spoguļi

“Spogulīt, spogulīt, saki man tā – kura visā pasaulē ir skaistākā?” Šo karalienes citātu zina ikviens, kurš dzirdējis vai lasījis pasaku par Sniegbaltīti. Un, protams, tieši šim mērķim ikvienā mājā kalpo spogulis – lai katrs cilvēks apzinātos, ka viņš ir tas skaistākais!

Sievietes pie spoguļa pavada krietni vairāk laika, jo katra vēlas būt kā Sniegbaltīte savās vai citu acīs. Bieži vien tas, kādu sevi redzam, atkarīgs ne tikai no atspulga, bet arī paša spoguļa. Tādēļ, jo kvalitatīvāks spogulis, jo skaistāk jūtamies, un jo skaistāki jūtamies, jo lielāks prieks!

Spogulim ir ne tikai praktiska nozīme, bet tas var kalpot arī kā dizaina elements. Gan dažāda slīpējuma malas, gan iebūvētais spoguļa apgaismojums, kā arī citas dizaina detaļas spogulim piešķir īpašu veidu, kas to var padarīt par interjera galveno elementu. Balstoties uz katra klienta vēlmēm, dažāda izmēra un dizaina kvalitatīvus spoguļus izgatavo stikla studija “Vilords GM”.

Stikla durvis

Durvis ir pirmās, kuras redzam un izmantojam, ieejot telpās. Apdomīgi izvērtējot, kāda veida durvis vēlamies interjerā, iespējams ne tikai radīt plašāku telpas efektu, bet arī praktiski ietaupīt. Kādā veidā? Uz apgaismojumu! Stikla durvis vai kaut vai nedaudz stikla elementi var mazināt nepieciešamību apgaismot telpas, piemēram, ja blakus telpā iedegta gaisma vai ir dienas gaišais laiks, bieži vien ar apgaismojumu, kuru caurlaiž durvju stikls ir pietiekami. Izmantojot stikla durvis, iespējams padarīt tās par centrālo interjera dizaina elementu, jo arī durvju stiklu “Vilords GM” izveidos dažādos variantos – gan caurspīdīgu, gan matētu, gan mazāk gaismas caurlaidīgu. Arī krāsu toņi pielāgojami dažādām vēlmēm. Stikla darbnīcā iespējams stikla durvis izveidot pat kā gleznu!

Stikla starpsienas

Visbiežāk stikla starpsienas izmanto birojos, tomēr to var izmantot arī dzīvojamās telpās, kas kļūst arvien populārāks. Mūsdienīgākajos māju projektos tas nav nekas neierasts, jo ar stikla starpsienām būtiski ietaupās apgaismojuma izdevumi, kā arī pašas starpsienas var tikt izveidotas jebkuram interjeram piemērojamas. Ar stikla starpsienu palīdzību, iespējams izveidot sajūtu, ka atrodies pludmalē, mežā vai pat raudzīties uz Ņujorkas debesskrāpjiem.

Virtuves sienas paneļi

Krāšņāku virtuvi padara virtuves sienas paneļi, kas ir ne tikai dizainiski interesantāki, bet arī stiprāki, higiēniskāki, izturīgāki pret eļļas un skābes iedarbību par tradicionāliem virtuves materiāliem, kurus lieto starp skapjiem un galda virsmu. Tie izveidojami dažādās formās un krāsās. Interesants ir fakts, ka šādus virtuves sienas paneļus iespējams izmantot ne tikai virtuvē, bet arī kā mēbeļu fasādi un pat interjera rotājumu.

Iebūvējamo skapju durvis

Skapis ir standarta mēbele, bez kuras cilvēks nevar uzturēt kārtību savās mājā. Tas kalpo kā maza noliktava visām lietām, kuras vēlamies turēt organiskā kārtībā vai vienkārši noslēpt no citu cilvēku acīm. Durvis, protams, ir viens no labākajiem elementiem skapim, kas to padara ne tikai praktisku. Tās ne vien noslēpj saturu, bet arī var kalpot kā spogulis vai vienkārši skaisti izskatīties. Bīdāmās skapja durvis ir lielisks veids, kā ekonomēt telpu, vienlaicīgi to izceļot. Stikla darbnīca “Vilords GM” palīdzēs izgatavot ne tikai pašas stikla durvis, bet arī plauktus, ja tas nepieciešams.

Kas vēl izgatavojams no stikla

Atkarībā no mērķa, stikla cietības un biezuma pakāpes, to var izmantot ļoti daudzveidīgi. Visplašāk zināmais un pielietojamais veids, protams, ir logi. Stikla darbnīca “Vilords GM” piedāvā ne tikai izgatavot stikla elementus dažādiem mērķiem, bet arī to apstrādi, plēves līmēšanu uz stikla, pašu iestiklošanu un citus ar stiklu saistītus pakalpojumus. Vai zināji, ka ir iespējams pasūtīt pat drošus stikla pakāpienus?! Noteikti, ka tāda veida kāpnes būs viens no galvenajiem un saistošākajiem interjera elementiem, kādus būsi redzējis!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...