You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Aizmirsti par garlaicīgajiem grābekļiem! Nopērc lapu pūtēju!

Lapu pūtējs, foto : '' SILS dārza un meža tehnikas centrs

Atklāti runājot, rudens lapas skaisti un romantiski izskatās tikai Siguldā. Piemājas dārzā sakritušās nekādu prieku nerada. Gluži pretēji. Miglainos rudens rītos tās vērojot jādomā par to, kur vispār ir visi grābekļi, kuru no brīvdienām lai veltam grābšanai. Un pats svarīgākais - kuram ģimenes loceklim šo apnicīgo nodarbi varētu mēģināt piešķirt. Šādas smagas pārdomas ir pilnīgi liekas. Lapu problēmu var atrisināt arī ātrāk un patīkamāk. Tikai jāiegādājas lapu pūtējs.

Kāpēc rudens lapas jāsavāc akurāti?

Lapu savākšana jāveic ne tikai tāpēc, ka sakritušas tās neizskatās diez ko estētiski. Tas jādara tāpēc, lai arī nākamajā gadā mauriņš būtu zaļš, veselīgs un akurāts. Kārtīgi savāktas lapas mazinās iespēju dārzā augt sūnām un sēnēm.

Kādu lapu pūtēju pirkt?

Mūsdienās nav nekādu problēmu piemeklēt katram dārzam atbilstošāko risinājumu. Plašajā piedāvājumu klāstā piemērotāko lapu pūtēju sev spēs atrast pat visprasīgākais dārza īpašnieks! SIA ‘’ Sils dārza un meža tehnikas centrā’’ iespējams iegādāties vairāku veidu un cenu kategoriju lapu pūtējus:

 • Ar akumulatoru darbināmi lapu pūtēji : paredzēti, lai notīrītu piebraucamos ceļus, piemājas bruģi un dārzu. Šie lapu pūtēji ir klusi, viegli, ar nelielu vibrāciju līmeni un tiem nav nepieciešams veikt nekādas apkopes.
 • Elektriskie lapu pūtēji : arī šie ir ļoti klusi, viegli un parocīgi. Elektriskajiem lapu pūtējiem ir ļoti laba sūcēja funkcija, kas darbu atvieglos vē vairāk.
 • Ar benzīnu darbināmie lapu pūtēji – šis ir visjaudīgākais risinājums. Ar šiem lapu pūtējiem iespējams notīrīt ļoti lielas platības, ļoti ātrā laikā.

Kur pirkt lapu pūtēju?

SIA ‘’ Sils dārza un meža tehnikas centrā’’ tiem ir ļoti labas cenas un patiesi plašs piedāvājums. ‘’Sils dārza un meža tehnikas centri’’ atrodas :

  - Rīgā, Maskavas ielā 446E

  - Rīgā, Mazjumpravas ielā 70

  - Madonā, Rīgas ielā 26a

  - Kuldīgā, Ganību ielā 25/29

  Tāpat arī ļoti ērti gan lapu pūtējus, gan daudzas citas noderīgas lietas par labām cenām iegādāties uzņēmuma internetveikalā www.sils.lv

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...