You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Andris Ozols - mums ar sievu nav un nebūs laulību līguma

Andris Ozols, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris Ozols, 1188 Play ekrānšāviņš

Droši vien visi pāri precoties ir pārliecināti, ka tas būs “ilgi, laimīgi un līdz nāve mūs šķirs”, taču, kā zinām, realitātē ne vienmēr viss tā izdodas kā plānots. Mūsu valstī ir diezgan augsts šķirto laulību rādītājs, un, arī šādu iespējamību apsverot, daļa ļaužu jau savlaicīgi noslēdz laulību līgumu, jo īpaši tie, kam šķiršanās gadījumā būtu ko dalīt. Taču ne visiem ir šāda pieeja. Uzņēmējs Andris Ozols realitātes šova “Mīla burbulī” dalībnieku diskusijas ietveros skaidri un gaiši paziņo, ka:

“Mums ar Danu nav laulību līguma, un nekad arī nebūs. Neesam pat iedomājušies par tāda nepieciešamību. Manuprāt, laulības līgumu slēdz divu veidu cilvēki – tie, kas savai otrajai pusītei nepavisam neuzticas, un tad ir tādi, kas ir iesaistījušies apšaubāmos darījumos, un viņiem ir svarīgi savu mantu “paslēpt”. Kā jau te vērojams ar vienu otru sabiedrībā zināmu un tiesvedībā iesaistītu personu, kad pēkšņi izrādās – viņiem jau sen esot laulības līgums, saskaņā ar kuru viss pieder sievai. Tad nu es skaidri un atklāti paziņoju – mums ar Danu nekā tāda nav, un arī neuzradīsies.”

Noskatieties šo interesanto diskusiju šajā video – uzzināsit arī, ko tās dalībnieki domā par citu šobrīd aktuālu jautājumu – viendzimuma pāru uztveri sabiedrībā un atspoguļojumu medijos.

Skatieties arī:

Dana Reizniece - Ozola izrāda savu ģimenes māju un mākslas vērtības

Dana Reizniece-Ozola par to, ko nozīmē būt sievietei Latvijas politikā

Andris Ozols ar sievu cer nodzīvot līdz zelta kāzām

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...