You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Ārkārtējo situāciju pagarinās līdz 6.aprīlim

Rīga, foto by Vivid_Cafe, pixabay.com

Rīga, foto by Vivid_Cafe, pixabay.com

Valdība 2.februārī konceptuāli vienojās, ka Latvijā ārkārtējā situācija tiek pagarināta līdz 6.aprīlim, preses konferencē paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Premjers informēja, ka valdība vienojusies mainīt drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai, lai padarītu tos saprotamākus, efektīvākus un prognozējamākus.

Valdība vienojusies virzīties uz drošu tirdzniecības modeli, kas kontrolētu klietu skaitu veikalos, kā arī pilnvaro policiju slēgt veikalus, ja tie neievēro visus drošības nosacījumus. Pakāpeniski plānots ateikties no iegādājamo preču sarakstiem.

Valdības vadītājs arī informēja, ka Latvija pastiprinās ieceļošanas ierobežojumus un nolemts, ka tiks ierobežota ieceļošana no Lielbritānijas, Portugāles un Īrijas, kur ir konstatēts jaunais, lipīgais Covid-19 paveids.

Tā pat valdība lēmusi, ka 1. un 2.klases skolēnu varētu atsākt mācības skolā un klātienē, ievērojot visus drošības nosacījumus, tai skaitā arī sejas maksu lietošanu.

Atbildot uz jautājumu, vai mājsēde šajā ārkārtējā situācijā turpinās, veselības ministrs Daniels Pavļuts informēja, ka par šo jautājumu šodien vienošanās nav panākta, to izlems līdz ceturtdienai, bet pēc noklusējuma - tā tam būtu jābūt.

Valdības pārstāvji šodien arī vienojās, ka precīzi likumprojekti tiks apstiprināti ceturtdien, 4.februārī.

Jau ziņots:Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...