You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Ātrais rīcības plāns svinīgam izskatam

pexels.com

pexels.com

Uzacu korekcija, spray-tan iedegums, manikīrs un pedikīrs, kā arī matu apgriešana, krāsošana vai atveseļošana pie friziera – četras procedūras, kas jāieplāno skaistumkopšanas salonā, lai pirms svētkiem izskatītos lieliski un turpmākā sagatavošanās pasākumam neprasītu daudz pūļu.

1. Uzacu korekcija

Regulāri uzticēt uzacu korekciju profesionālim ir laba doma, jo, veicot to pašrocīgi, var gadīties iekrist divās galējībās – ataudzēt tās pārāk biezas vai izraustīt pārāk šauras. Uzacis ir ļoti būtisks sejas elements - pareizi izvēlēta uzacu forma atstāj lielu ietekmi uz izskatu kopumā. Lielākais ieguvums no atbilstošas formas uzacīm - izcelsies un mirdzēs acis, kā arī izlīdzināsies sejas vaibsti, tāpēc varēs lietot mazāk kosmētikas.

2. Spray-tan iedegums

Ja vasaras iedegums jau izbalējis, bet negribas apmeklēt solāriju - spray-tan iedegums salonā ir lielisks veids kā iegūt vienmērīgu, zeltainu ādas toni, kas saglabāsies no 8 līdz 10 dienām. Pirms tam mājās nepieciešams noskrubēties, bet nevajag lietot nekādu ķermeņa eļļu vai losjonu – to visu izdarīs salonā. Spray tan procedūra ar jūras minerāļiem ir piemērota arī grūtniecēm un cilvēkiem ar ādas problēmām, jo nesausina ādu.

3. Manikīrs un pedikīrs

Sakopti un skaisti nagi, protams, ir galvenais ieguvums no profesionāli veikta manikīra un pedikīra, tomēr šīm procedūrām ir arī citi pozitīvi aspekti:

  • Relaksējošā masāža, ko saņem manikīra un pedikīra laikā, paātrina asins cirkulāciju un labvēlīgi ietekmē arī locītavas.
  • Uzlabojas nagu un ādas stāvoklis, jo rokas un pēdas tiek attīrītas no atmirušajām ādas šūnām.
  • Āda un nagi tiek mitrināti un pabaroti, tādejādi iespējams izvairīties no asajā vējā un salā aprautas, sausas un saplaisājušas roku ādas.

4. Matus atjaunojošas un uzlabojošas procedūras, matu balināšana, krāsošana un griešana pie friziera

Ne velti saka, ka mati ir sievietes skaistākā rota un atbilstošs matu griezums un krāsa var padarīt jebkuru dāmu pat 10 gadus jaunāku.

Ja mati kļuvuši nespodri un trausli, pie friziera iespējams izmēģināt arī kādu kopjošo procedūru, piemēram, matu botoksu, kas palīdzēs trausliem, ķīmiski vai mehāniski bojātiem matiem atgūt gludumu un spīdumu. Matu botoksa efekts saglabājas no 3-5 nedēļām. Kā arī tas piešķir matiem vēso toni un atsvaidzina krāsu.

Salons “Elite” saviem klientiem piedāvā plašu skaistumkopšanas procedūru klāstu, kuras veic meistari ar ilggadēju pieredzi, rūpējoties, lai katrs salona apmeklētājs saņemtu individuālu pieeju. Salons atrodas pašā Vecrīgas sirdī un blakus salonam ir iespēja novietot arī auto.