You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Attālinātu darbu varētu noteikt kā obligātu pienākumu

Attālināts darbs  - darbs no mājām, Photo by Ekaterina Bolovtsova from Pexels

Attālināts darbs - darbs no mājām, Photo by Ekaterina Bolovtsova from Pexels

Covid- 19 izplatības mazināšanai varētu tikt rosināts ārkārtējās situācijas laikā darbiem, kura pienākumus var veikt no mājām, noteikt kā obligātu pienākumu strādāt attālināti. Tā šorīt, 3. martā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš sacījis intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes".

Tāda doma tiek apsvērta, jo ar Covid-19 ļoti bieži inficējas tieši darba vietā, par ko liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati, turklāt obligātu pienākumu strādāt attālināti varētu skatīt kopā ar kopīgiem noteikumiem.

"Darba kolektīvos cilvēki jūtas droši, jo ir burbulis, bet vienlaikus tiek aizmirst, ka pēc darba cilvēki dodas mājās, uz veikaliem, un tad, pat nejuzdami, var saslimt un inficēt citus," intervijas laikā minējis Krišjānis Kariņš. "Mums ir ļoti daudzas darbavietas, kur cilvēki varētu strādāt attālināti. Liekas, ka būtu jādara viss, lai uzņēmumus pārliecinātu, ka viss jādara attālināti. Darbs no mājām ir svarīgāks nekā jebkad," uzsvēris Ministru prezidents.

Krišjānis Kariņš norādījis, ka jau tagad ir stingri ieteikts strādāt attālināti, kā arī uzsvēris, ka attālinātais darbs esošajos apstākļos ir ļoti būtisks priekšnoteikums infekcijas izplatības mazināšanai, līdz ar to attālināti būtu jāstrādā visās darbavietās, kur vien tas iespējams.

Lasi arī:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...