You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Audzinot sievas meitu, Kaspars Kambala atminas savu skolas gadu disciplīnu

Kaspars Kambala, 188 Play ekrānšāviņš

Kaspars Kambala, 188 Play ekrānšāviņš

Kambalu pārim nu beidzot ir laiks mazliet atvilkt elpu no savām vētrainajām sabiedriskajām aktivitātēm un vairāk pievērsties mājas dzīvei. Un te nu atklājas, ka arī šeit ir samilzuši zināmi sarežģījumi – Olgas jaunākā meita Džulianna regulāri nedzird modinātājpulksteni un aizguļas. Pie tam nokavē nevis vienu vai dažas pirmās stundas, bet uz skolu tajā dienā neaiziet vispār, tāpēc Kaspars nolēmis daudz nopietnāk pievērsies pameitas audzināšanai.

“Es ļāvu darīt, ko gribi un redz, kas notika. Tusēt var, bet uz skolu arī ir jāiet” – par mācību režīmu meitai atgādina Kaspars. Pretī gan saņem grūti apstrīdamu argumentu: “Bet tu pats guli līdz trijiem pēcpusdienā!” Jā, bērniem piemīt tāds “niķis”, ka vecāku personīgais piemērs uz viņiem iedarbojas daudz efektīgāk par simtiem vārdu. Tas Kasparu rosina aizklīst atmiņu ceļojumā uz paša skolas laiku:

“Es dzīvoju pie vecvecākiem, un tur man nebija nekādu variantu kaut ko nokavēt vai neizdarīt. Viņi līdz minūtei precīzi pārzināja manus skolas un treniņu grafikus. No rītiem bija jāceļas un jāiet. Vakarā jābūt atpakaļ vēlākais pusstundu pēc treniņa beigām. Vienīgais, ko reizēm iemanījos izdarīt – aizgāju līdz skolai, atstāju tur somu, un devos savās gaitās. Kad stundas beidzās, savācu somu un nācu mājās. Tā ka, ko es varu pateikt mūsdienu jauniešiem – ja gribi “bastot”, tas jādara gudrāk!”

Ar kādu sodu Kaspars nolēmis Džulijannu pāraudzināt un ar ko tas viss beigsies? Skatieties šo video un turpmākās “Slavenības. Bez filtra” epizodes un uzzināsit!

Skatieties arī:

Olgas meitu uz skolu vairs nevedīs privātais šoferis

Kaspars Kambala priecīgs - sieva strādā, kamēr pats var atpūsties

Olga Kambala apsver imidža maiņu

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...