You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Augustā vēl neslēgs atsevišķu reisu ekspresbusus

Rīga, foto by Vivid_Cafe, pixabay.com

Rīga, foto by Vivid_Cafe, pixabay.com

Rīgas pašvaldības uzņēmums SIA "Rīgas satiksme" juridisko nianšu dēļ pēkšņi ir mainījis lēmumu attiecībā par SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) daļu ekspresmaršrutu slēgšanu uz noteiktu laiku - augusta mēnesī. Līdz ar to no pirmdienas, 3.augusta RMS ekspresbusi kursēs visos maršrutos kā līdz šim, informē Maija Lazdiņa, Sabiedrisko attiecību vadītāja SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme".

Vakar, 30.jūlijā RMS saņēma oficiālu vēstuli no RS par to, ka uzņēmumam ir jāsagaida jauns Rīgas pilsētas izpilddirektores izdots rīkojums, lai varētu slēgt daļu ekspresbusu maršrutu uz noteiktu laiku. Uzņēmums ļoti cer, ka Rīgas pilsētas izpilddirektore šādu rīkojumu izdos paātrinātā kārtībā.

RMS atvainojas pasažieriem, ka juridisku nianšu dēļ ir notikusi rīdzinieku maldināšana pēkšņu lēmumu maiņas dēļ no RS puses. No pirmdienas, 3.augusta ekspresbusi kursēs visos maršrutos pēc līdzšinējiem kustības grafikiem, līdz brīdim, kad Rīgas pilsētas izpilddirektore izdos jaunu rīkojumu, uz kura pamata RMS varēs slēgt daļu maršrutus līdz 31.augustam.

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...