You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Auto kardānu izgatavošana un remonts – ar vācu kvalitāti Latvijā

Kardānu remonts, Auto Cardan

Lai dzīve ik dienu raiti ritētu uz priekšu, un izdotos paveikt visus ieplānotos darbus, ir svarīgi, lai jūsu riteņotais partneris – vieglā vai smagā automašīna, vai cita tehnikas vienība, būtu labā tehniskā kārtībā.

Par visu, kas saistīts ar automašīnu kardāniem, jau kopš 1999. gada rūpējas Aizkrauklē bāzētā uzņēmuma SIA Auto Cardan pieredzējušie meistari, kas veic kvalitatīvu kardānu izgatavošanu un remontu, izmantojot jaunākās ražošanas tehnoloģijas. Savulaik uzņēmums radies sadarbībā ar Vācijas uzņēmumu GKN Service International, un joprojām savā darbībā izmanto tur izstrādātās tehnoloģijas un kvalitātes standartus.

Kardāna remonts – kā tas notiek ?

Ja jūsu auto radies kardāna bojājums, tas vēl uzreiz nenozīmē, ka būs jātērē līdzekļi jauna kardāna iegādei, jo, iespējams, to vēl varēs saremontēt.

Veicot kardāna remontu SIA Auto Cardan, tiek veikti ne tikai ar klientu saskaņotie nepieciešamie remontdarbi, bet arī sniegti ieteikumi un konsultācijas, lai iegūtu vislabāko rezultātu ilgtermiņā.

Kardāna remonta process noris sekojošos posmos:

 • Apskate – speciālisti veic kardāna apskati un informē klientu par nepieciešamajiem labojumiem.
 • Saskaņošana – pēc veicamo darbu un izmaksu saskaņošanas tiek veikti remontdarbi.
 • Vēsture – lai sekotu līdzi salabotā kardāna kvalitātei un darbībai, pēc remonta tiek izveidota klienta kardāna vēsture, kurā norādīti visi veiktie remontdarbi.

Visiem izgatavotajiem vai pilnībā izremontētajiem kardāniem SIA Auto Cardan nodrošina 1 gada garantiju.

Lai maksimāli taupītu klientu laiku un samazinātu tehnikas dīkstāves, uzņēmums piedāvā vairākas alternatīvas remontējamā kardāna nodošanas un saņemšanas procesam:

 • izmantot uzņēmuma kurjera pakalpojumus – detaļa tiks paņemta un atkal atdota klienta norādītajā adresē, lai pašam nav jātērē vērtīgās darba stundas;
 • nogādāt kardānu uzņēmuma atbalsta punktos – veikalos Akumulatoru centrs Rīgā;
 • nogādāt kardānu uz Aizkraukli pašiem, izmantojot savu transportlīdzekli.

Kardānu izgatavošana – atbilstoši visaugstākajiem standartiem

Ir gadījumi, kad ar kardāna remontu problēmu atrisināt nav iespējams, tas savu laiku ir nokalpojis un ir jānomaina ar jaunu. Arī šajā gadījumā SIA Auto Cardan ir risinājums – uzņēmums arī izgatavo kardānus pēc augstākajiem standartiem un atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām, tādā veidā nodrošinot maksimālu griezes spēka pārvietošanu un drošību kalpošanas laikā.

SIA Auto Cardan speciālisti strādā, vadoties pēc Vācijas uzņēmuma GKN Driveline Industrial & Distribution Services izstrādātās tehnoloģijas, un kardāna izgatavošanas procesam ir sekojuši etapi:

 • Caurules piemērošana
 • Caurules apstrāde
 • Metināšana
 • Izlīdzināšana
 • Kardāna balansēšana

Jaunums – hidraulisko stūres iekārtu atjaunošana

Kopš pagājušā gada rudens SIA Auto Cardan klientiem piedāvā vēl kādu noderīgu pakalpojumu – hidraulisko stūres iekārtu atjaunošanu (restaurāciju) un stūres mehānismu pārbaudi uz speciāliem stendiem, ar speciālām iekārtām.
Atjaunošanas procesā stūres iekārta tiek pilnībā izjaukta, ārējās detaļas tiek attīrītas no piesārņojuma ar smilšu strūklošanas metodi, visi iekšējie mezgli- mazgāti. Pēc detaļu attīrīšanas tiek veikta stūres iekārtas defektācija.
Tiek novērsti visi defekti (stūres mehānisma kustīgo daļu korozija, izdilums stūres mehānisma korpusā, zobstieņa nodilums), aizstājot ar jaunām Itālijas ražotāja EMMETEC detaļām.
Izgatavotā stūres iekārta tiek pārbaudīta zem spiediena uz speciālā hidrauliskā stenda.

Ja ar kardāniem saistītie jautājumi jums ir aktuāli, un labprāt saņemtu plašāku informāciju, nevilcinieties sazināties ar SIA Auto Cardan speciālistiem, un viņi sniegs jums konsultācijas un atbildes uz jūsu jautājumiem.


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...