You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

“Bezvēsts pazudušās” jaunā sezona tagad arī kanālā 360TV

Bezvēsts pazudušās jaunā sezona

No 27. jūnija pirmdienās plkst. 23:15 pie kanāla 360TV skatītājiem nonāk iemīļotās Latvijas daudzsēriju filmas "Bezvēsts pazudušās" otrā sezona. Psiholoģiskais trilleris vēsta par jaunu žurnālistu Tomu, kurš ierodas mazpilsētā, lai iepazītu vietu, kur reiz zaudējis savu ģimeni, bet nokļūst traģisku un šokējošu notikumu epicentrā. Pilsētas vienīgā fabrika tiek slēgta, un lielākā daļa mazpilsētas iedzīvotāju negaidīti zaudē darbu. Sāk attīstīties sekta, kas iedzīvotājus sadala starp tās atbalstītājiem un noliedzējiem un izrādās, ka ļaunākais vēl tikai gaidāms…Andrejs Alens, Imants Strads, Ieva Segliņa, Niklāvs Kurpnieks, Andris Keišs, Andris Daugaviņš un citi iemīļoti aktieri, kā arī aizraujošs sižets ieraus jaunā, mistikas apvītā stāstā, kas norisināsies Mēronas mazpilsētā.

Otrās sezonas galvenās lomas atveidotājs Andrejs Alens saka: "Liels paldies Tet studio par talantu kino veidotāju vidū atrast īstos cilvēkus, kuriem uzticēt veidot labu vietējo saturu. "Bezvēsts pazudušās" ir radījusi lieliska komanda, un skatītāji par to pārliecināsies jaunajā sezonā. Savukārt es pats šajā projektā esmu ieguvis fantastiskus jaunus draugus un tonnu pieredzes. Brīnišķīgas sajūtas atrasties šādu kolēģu vidū!"

Daudzsēriju filmu "Bezvēsts pazudušās" piedāvā vietējā satura veidotājs Tet studio un producējošās kompānijas "Publish and Produce". Scenārija autors ir režisors Vlads Kovaļovs, producente – Lelde Kovaļova, galvenais operators – Toms Zarāns. Turklāt atgādinām, ka “Bezvēsts pazudušās" visa sezonas jau šobrīd skatāmas izklaides platformā Tet+, bet internetā – slavenību portālā 1188 Play seriāla pirmā sezona būs skatāma no 27. jūnija.

Zemāk piedāvājam jau šobrīd ielūkoties "Bezvēsts pazudušās" jaunās sezonas spilgtākajos kadros. Vairāk par daudzsēriju filmu un tās aktieriem lasi šeit:


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...