You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Bruģa šuvošana – praktiska tendence teritorijas uzturēšanā

Sierra Bell, Unsplash.com

Sierra Bell, Unsplash.com

Mūsdienu steigas un aizņemtības gadsimtā arvien biežāk gan privātmāju saimnieki, gan arī publisko teritoriju apsaimniekotāji izvēlas gudri investēt teritorijas uzturēšanas atvieglošanas pasākumos.

2018. gadā Gartens, viens no teritoriju būves nozares vadošajiem profesionāļiem Latvijā, balstoties uz savu pieredzi, ir aizsācis jaunu biznesa līniju, pārstāvot ar teritoriju būvi saistītu materiālu ražotājus Latvijā. Šoreiz stāsts par SIA ‘’Gartens’’ partnera ,vācu ražotāja ROMEX ® bruģa šuvotāju.

ROMEX ® ir Vācijas uzņēmums, kas tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem bruģa šuvošanas materiālu ražotājiem pasaulē. Bruģa šuvotāja galvenā īpašība ir ilgstoša savienojuma noturība bruģakmens spraugās. Šuvotājs ir ūdeni drenējošs, sala, ziemas pretslīdes sāls un UV staru izturīgs materiāls. Izmantojot ROMEX ® šuvotājus, bruģakmens šuvēm cauri vairs neaugs nezāles un tajās nedzīvos skudras, bet, tā kā šis produkts ir ekoloģisks, pastāv iespēja, ka virspusē var parādīties sūna. Tomēr to ir ļoti viegli noņemt, izmantojot augstspiediena mazgātāju, jo saistviela ir tik izturīga, ka tā paliek šuvē.

Raksturlielumi, kas jāņem vērā, izvēloties ROMEX ® bruģa šuvotāju:

· Bruģakmens izmēri – augstums, platums, šuves platums starp akmeņiem un kopējais laukums.

· Kam ir paredzēts bruģakmens laukums – privāta vai publiska zona?

· Virsmas slodze – paredzēta tikai gājējiem vai paredzēta transportam? Ja transportam, tad kāda veida transports pārvietosies par šo bruģakmeni? Ir svarīgi arī paredzēt tās retās reizes, kad piegādes transports var uzbraukt uz šīs virsmas.

ROMEX ® piedāvā plašu produktu klāstu, dažādiem virsmas klājumiem un virsmas slodzēm, tādēļ, pirms izvēlēties piemērotāko šuvotāju, nepieciešams zināt iepriekš minētos raksturlielumus.