You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Cik ar savām krūtīm nopelna Viktorija Vailda?

Viktorija Vailda, 1188 Play ekrānšāviņš

Viktorija Vailda, 1188 Play ekrānšāviņš

Kā jau vēstīts, par latviešu Bārbiju dēvētā iespaidīgo krūšu īpašniece Viktorija Vailda, vai, pareizāk sakot, viņas itāļu draugs skaistules ķirurģiskajās pārvērtībās ieguldījis visai ievērojamu naudas summu. Bet, kā tagad atklājas raidījumā “Iečeko slavenību”, tā patiesībā ir bijusi gana veiksmīga investīcija, kas jau sāk sevi atpelnīt. Izrādās, ka Viktorija Itālijā ir diezgan pieprasīta foto modele, un krūtis ir viņas galvenais “darba instruments”.

“Pamatā esmu modele, reklamējos arī sociālajos tīklos, Only Fans platformā man ir drusku pikantākas bildes. Kādas divas, trīs latviešu vidējās algas mēnesī sanāk par reklāmām. Bet visizdevīgākie ir TV šovi, kur mani arī aicina – tur honorārs par vakaru var būt pat vairāki tūkstoši, plus vēl viesnīca un restorāns” – savas nodarbes aizkulises bez mulsuma atklāj Viktorija.

Bet cik sver skaistules iespaidīgais lepnums? Vai viņai ir gados vecāks “cukurtētiņš”? Vai Viktorija ir biseksuāla ? Šeit ir populārākie skatītāju uzdotie jautājumi, un atbildes uz tiem uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Cik izmaksājušas Viktorijas Vaildas iespaidīgās plastiskās operācijas ?

Ko par Viktorijas Vaildas efektīgo ārieni domā viņas draugs ?

Ko par Adrianas Miglānes jauno tēlu domā viņas ģimene ?


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...