You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Durvju slēdzeņu bruņu furnitūra – ko tā dod tava mājokļa drošībai?

Durvis. Photo by Alexey Shikov on Unsplash

Durvis. Photo by Alexey Shikov on Unsplash

Ja nevēlies, kādu dienu attapties pie iztukšota dzīvokļa vai mājas, svarīgi parūpēties par to, lai zagļi netiktu telpās. Viens no variantiem ir uzstādīt signalizācijas sistēmu, bet nedaudz vienkāršāks un lētāks risinājums būs durvju slēdzeņu aprīkošana ar bruņu furnitūru.

Kas nepieciešams, lai slēdzenes būtu drošas?

1.Nepieciešamas labas slēdzenes

2.Furnitūra, ko no ārpuses nevar atskrūvēt – tā saucamā bruņu furnitūra

3. Cilindrs, kuru nevar atmūķēt

Ja ieliek labu cilindru, tas nenozīmē, ka attaisīt durvis nebūs iespējams. Zagļi parasti necenšas atmūķēt durvis, viņi atnāk, salauž durvis un paņem, kas vajadzīgs. Tāpēc nepieciešama bruņu furnitūra – tai no ārpuses nav nevienas skrūvītes. Tas rada papildu drošību.

Kā izvēlēties drošāko slēdzeņu furnitūru?

Ne vienmēr internetveikalos vai veikalos uz vietas pie katras preces informācija ir norādīta pilnīgi, tāpēc iegādājoties slēdzeņu furnitūru, nepieciešams konsultēties ar speciālistu, kas strādā veikalā.

Ierodoties veikalā, vislabāk uzreiz doties pie pārdevēja un izklāstīt savas vēlmes. Ja vēlies uzlabot savas esošās durvis un slēdzeņu drošību, noderīgs būs attēls, kurā varēs apskatīt kā izskatās durvis un slēdzene šobrīd. Pārdevējs varēs piemeklēt vairākus iespējamos variantus tavām vajadzībām, lai tu varētu izvēlēties tos produktus, kas viesīs lielāko uzticamību un būs pa kabatai.

Jārēķinās, ka augstākas drošības furnitūra, slēdzenes un cilindri izmaksās vairāk, taču labāk ir ieguldīt vienreiz, nekā uzlabot durvju drošību pēc kādas uzlaušanas reizes, kad zaudētā summa būs daudz reižu augstāka.

Kam uzticēt durvju bruņu furnitūras uzstādīšanu?

Ja pats neesi speciālists, labāk uzticēt bruņu furnitūras uzstādīšanu meistariem, kas ir pieredzējuši un tiks galā gan ar jauns drošības sistēmas ierīkošanu, gan vecās slēdzenes nodrošināšanu ar papildinājumiem – bruņu furnitūru.

Kas jāpastāsta atslēgu meistaram pirms ierašanās?

Meistaram svarīgi zināt šādas lietas –

  • Vai papildināsi esošo durvju furnitūru ar aizsardzību
  • Vai vēlies uzstādīt pilnīgi jaunu cilindru, durvju rokturus, slēdzeni
  • Kādas durvis šobrīd sargā tavas mājdurvis – koka, PVC, dzelzs.
  • Vai drošības furnitūru esi jau iegādājies veikalā, vai vēlies, lai meistars brauc ar savu

Lai nekļūdīgi vienotos par gala pakalpojumu, sūti meistaram bildes whatsappā ar esošajām durvīm, telefonsarunā smalki apraksti, ko tieši vēlies panākt un kāda ir esošā situācija. Ja nebūsi pateicis gana, neraizējies, speciālisti uzdos uzvedinošus vai papildinošus jautājumus, lai noskaidrotu nepieciešamo.

Jāsaprot, ka ne vienmēr būs iespēja uzstādīt to bruņu furnitūru, kuru biji noskatījis veikalā, jo izmēri var atšķirties no reālās situācijas – tas nozīmē, ka nebūs vietas, lai esošajai slēdzenei uzstādītu papildus drošību, tāpēc meistars izvēlēsies citu drošības furnitūras risinājumu.

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...