You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Dzīvnieku kremēšana – alternatīva dzīvnieku kapsētai

Suns saulrietā, foto - Josh Duncan, Unsplash

Suns saulrietā, foto - Josh Duncan, Unsplash

Mājas mīluļi, gluži kā viss šajā pasaulē nav mūžīgi. Kad dzīvnieks dodas uz labākiem medību laukiem, tā saimniekam ir aktuāls jautājums – ko darīt ar dzīvnieka ķermeni, kad to pametusi dvēsele? Arvien populārāka kļūst dzīvnieku kremēšana un ir saprotami iemesli, lai to izvēlētos kā alternatīvu mājdzīvnieka glabāšanai dzīvnieku kapsētā.

Kremēšana ietaupa laiku un naudu ilgtermiņā

Dzīvnieka glabāšana kapos ir, it kā, pašsaprotama lieta, tomēr arī dārga un laikietilpīga, jo kā jau par katra nelaiķa, arī par dzīvnieka kapa vietu ir jārūpējas, patērējot naudu un laiku. Saimniekam pašam nav bēdu brīdī jārūpējas par sava aizgājušā mīluļa nogādāšanu attiecīgās iestādēs. Turklāt, Latvijā ir tikai vieni dzīvnieku kapi, kas atrodas Pierīgā. Ko darīt? Atliek vien piezvanīt Latvijā vienīgās dzīvnieku krematorijas pārstāvim. Viņš atbrauks jebkurā diennakts laikā un pats parūpēsies par mājdzīvnieka drošu ķermeņa nogādāšanu uz krematoriju. Kremējot dzīvnieku, izmaksas ir vienreizējas, kas tiek aprēķinātas, ņemot vērā dzīvnieka svaru. Saimniekam atkrīt liekas rūpes jau tā grūtā pārdzīvojumu brīdī, kā arī izmaksas par kapu uzturēšanu, ietaupās ceļā pavadītais laiks uz kapiem un to apkopšanai. Īpaši šādu alternatīvu novērtē ikdienā aizņemti cilvēki un tie, kas dzīvo tālu no galvaspilsētas.

Mājdzīvnieks pēc kremēšanas joprojām savās mājās

Ir taču bijis tik ļoti patīkams kopīgi nodzīvots dzīves periods! Iespēja saglabāt sava mīluļa piederību tā ierastajai videi ir neatsverams, lai arī pēdējais ieguldījums tā aprūpē, ko jebkura dzīvnieka saimnieks var sniegt. Glītā un dabīgā koka kastītē – šādā urnā var atrast vietu ikkatrās mājās, kas bijusi mīļdzīvniekam ierasta. Arī pašam dzīvnieka saimniekam ir mierīgāka sajūta, ja viņš zina, ka ir sniedzis maksimālo komfortu savam mīlulim līdz tā pat mūža galam un pēc tam.

Kremēšana ir draudzīga videi

Arvien būtiskāk cilvēki pievēršas vides problēmām. Kremēšana ir videi draudzīgs veids, kā parūpēties par aizgājušā mīluļa ķermeni. Tādējādi var izvairīties no vides piesārņojuma, kas rodas mirušā ķermeņa sadalīšanās procesos. Arī pelni, kas radušies kremēšanas procesa rezultātā, ir videi draudzīgi un, ja īpašnieks nevēlas tos glabāt mājās, tad to izkaisīšana nekaitēs nevienam.

Lai precizētu cenas par pakalpojumu, kā arī uzzinātu cita veida informāciju, kas saistīta ar dzīvnieku kremēšanu, zvani +371 26494483!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...