You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Ekskluzīvi. Jānis sabojājis Agritas 40. dzimšanas dienu

Agrita Bindre - Blumenaua 360TV šova "Ģimene burkā" fotosesijā, publicitātes foto

Agrita Bindre - Blumenaua 360TV šova "Ģimene burkā" fotosesijā, publicitātes foto

Bindru - Blumenauu ģimene no Jelgavas šīs vasaras noslēgumā svinēja Agritas apaļo jubileju - 40. dzimšanas dienu. Viņa 1188.lv lasītājiem atklāj, ka īpašo dienu sāka ar manikīru un sevis lutināšanu. Tam sekoja draudzeņu un vecāku apciemojums. Ģimene pēcāk devusies svētku vakariņās - Agritai ticis pieteikts, ka vajag sarkanu kleitu, taču viss pārējais turēts noslēpumā. Viņa pauž sajūsmu par kolēģu sirsnību, uzdāvinot milzīgu sarkanu rožu pušķi. Taču ne viss jubilejā plānotais izdevies, kā gribas: "Bija kā bija, varēja būt labāk, tāpēc, ka ne viss gāja pēc plāna un kāds to dikti stipri spēja sabojāt. Ko tur slēpt? Tāpat viss būs redzams jaunajā "Ģimene burkā" sezonā. Vīrs sabojāja visu, ko varēja sabojāt. Bija tā, ka Jānis kopā ar manām kolēģēm un meitu organizēja man pārsteiguma ballīti, bet viņa plānus neakceptēja. Mana dzimšanas diena kļuva par atspēlēšanos. Viņš darīja visu, lai iespītētu, bet tā rezultātā man visu sačakarēja," intervijā ar 1188.lv stāsta Agrita.

Taču viss tomēr nav bijis pavisam slikti: "Atšķirība starp iepriekšējo dzimšanas dienu un šo nav nekāda. Nevarētu teikt, ka es kaut vai sajūtu līmenī jūtos vecāka vai nobriedušāka - kā bija 21, tā sirdī arī tagad. Nav tā, ka baidos novecot, bet cipars iet uz priekšu. Kad tik veselība būtu, jo pārējais jau pieliksies. Esmu nonākusi pie atziņas, ka katru dienu jādzīvo, domājot par nākamo. Nav jāskatās atpakaļ, bet gan uz priekšu. Jādzīvo tā, lai nebūtu, ko nožēlot, jo mēs neviens nezinām, cik ilgi dzīvosim un kā tas beigsies. Uz dzīvi jāskatās ar pozitīvu un reālistisku skatījumu. Nedrīkst arī par daudz ņemt galvā apkārtējo viedokli - dzīve ir tikai viena un manējā."

"Dzimšanas diena tomēr ir tikai viena diena gadā un Jānim kaut kā vienmēr sanāk tieši to sačakarēt. Apzināti vai neapzināti - nezinu. Kad viņam ir dzimšanas diena, parasti ir tā, ka es jau no paša rīta viņam pamostoties esmu sagādājusi kādu mazu pārsteigumiņu. Vēlāk varbūt maza vēstulīte kabatā, brauciens slepenā svētku maltītē. Lai tā diena būtu citādāka, īpašāka. Šoreiz domāju, ka pie savas apaļās jubilejas saņemšu to arī pretī, bet, diemžēl..." par četrus gadus jaunāko vīru stāsta "Ģimene burkā" iepazītā daudzbērnu mamma. "Viņam drīz būs dzimšanas diena un man ir dilemma - parādīt, kā vajadzētu, vai parādīt, kā viņš izturējās. Tas nekas, ka es tajā dienā nebūšu Latvijā. Es kaut nebūdama uz vietas no labas sirds varētu viņam saorganizēt tiešām foršus svētkus."

Skaties "Ģimene burkā" gan 360TV, gan 1188 Play! Zemāk skaties šova jaunās sezonas 1. sēriju.

Tevi varētu interesēt arī šie raksti:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...