You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Fani sajūsmā par Magones jauno izskatu

Magone Šutoviene pārsteidz ar jaunu izskatu, foto: STV Pirmā!

Jauno sezonu izziņojis STV Pirmā! realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra,” kas arī šoruden dzīvos līdzi četru bērnu māmiņas un “Avotiņu” saimnieces Magones Šutovienes dzīves peripetijām.

Fanu vērīgajām acīm nav palikušas nepamanītas iespaidīgās pārvērtības Magones izskatā – viņa mainījusi matu krāsu un griezumu, pārsteidzot ar gaumīgu un krāšņu vizuālo tēlu. Arī Tet rudens sezonas pasākumā, kurā tika izziņoti karstākie TV jaunumi, Magone baudīja gan sieviešu, gan nenoliedzami arī vīriešu kārtas pārstāvju uzmanību.

Kaut nedaudz ielūkojoties “Slavenības. Bez filtra” jaunās sezonas notikumos, kas jau no 8. augusta priecēs STV Pirmā! un 1188 Play, varam atklāt, ka gaidāma Magones satikšanās ar “eksiņu” – Venti. Darbīgā lauku dāma ir pārliecināta – kamēr nepārraus saites ar pagātni, nav iespējams spert drošu soli nākotnē. Tāpēc viņa, šiki sapucējusies, dodas pie Venta, lai beidzot nokārtotu sasāpējušos jautājumus par abu kopīgā dēla audzināšanu. Vārds pa vārdam un lietišķi aizsāktā satikšanās beidzas ar koķetu peldi vietējā upē un amzierēšanos. Vai izrādīsies taisnība tiem, kas mēļo, ka veca mīlestība nerūs? Ja attiecībās ar Venti vēl iezogas liega dzirksts, tad, šķiet, ka ar Žani gan jūtas nocietinājušās – Magone grasās mainīt uzvārdu un apņēmīgi turpina kārtot šķiršanās lietu tiesā.

Zemāk ieskaties 1188 Play video un novērtē, cik labi šobrīd izskatās Magone Šutoviene.


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...