You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Horens Stalbe ar mīļoto jau mēnesi par savām mājām sauc Ēģipti

Mūziķis Horens Stalbe ar mīļoto Lusini, "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

Mūziķis Horens Stalbe ar mīļoto Lusini, "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

"STV Pirmā!" šovā "Mīla burbulī" iepazītais Horens Stalbe ar ģimeni, mīļoto Lusini Caturovu un abu kopīgo atvasi, šoruden savāca savas mantas, pārējo atdodot labdarībai, 10 dienu laikā sagatavoja dokumentus, nopirkta biļetes, izvācās no dzīvokļa un pārcēlās uz Dahabu - nelielu Ēģiptes pilsētu Sinaja pussalas dienvidaustrumu piekrastē. Horena dzīves biedrene sociālajos tīklos dalījās ar saviem iespaidiem pēc pirmā mēneša, kas pavadīts jaunajās mājās:

"Jau mēnesis Dahabā. Pirmais, ko saproti, kad esi iedzīvojies, ir tas, ka šeit viss ir "Inshaalla" - pār visu ir Dieva griba. Daži interesanti novērojumi:

1. Svētā diena ir piektdiena, lūgšanas skan piecas reizes dienā pa visu pilsētu. Nedēļas nogale ir piektdiena un sestdiena.

2. Jūra ir visur, bet peldēties var noteiktas vietās, jo visur ir rifs.

3. Internets te ir tik lēns, ka atvērt "story" vai "reels" aizņem ilgu laiku. Ja Dahabā ir stiprs vējš, tad internets vispār pazūd…

4. Augļi šeit ir tik saldi, ka saproti terminu "dievišķa garša". Gaļu un zivis ēd atsevišķi, neliekot nekur salātos vai mērcēs, uz atsevišķa šķīvja…

5. Sauļoties var līdz plkst. 16:00, jo jau 16:45 ir saulriets.

Diena paiet lēni, baudot sauli un jūru, visi ir ar kaut ko aizņemti, bet garāmejot neviens neaizmirst pievērst Tev uzmanību un pateikt Salaam - Alaikum!"

https://www.instagram.com/p/CXDtM3NsTN_/

Tikmēr Horens saviem faniem atklāja, ka Dahabā ir īpaši pateicīgs par to, ka kā niršanas instruktors var baudīt skaisto Ēģiptes zemūdens pasauli.

https://www.instagram.com/p/CW5dyVEM34g/

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā pāris stāsta, kāpēc ārpus mājas nekad "nemazgā savu netīro veļu"! Horens ir pārliecināts - draugi nav miskaste, kuriem uzgāzt problēmas. Vīram pievienojas arī Lusine sakot, ka ir īpaši slikti, ja sieviete citiem sūdzas par to, cik slikts ir viņas vīrs.

Ieskaties:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...