You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Iepazīsti vīna garšas pasauli – piesakies meistarklasei!

Vīns un siers, Image by Oldiefan from Pixabay

Vīns nav tikai alkoholisks dzēriens. Tas ir veids, kā izkrāšņot garšas buķeti ēdieniem, gūstot gastronomisku baudu maltītes laikā. Vīns ir draudzīgu sarunu vienojošs elements un vēsturisku vērtību apzināšanās. Labs vīns, ierobežotos daudzumos, ir organisma stimulants un veselības uzlabotājs. Iepazīsti vīna garšas pasauli – piesakies Bevino vīna meistarklasei un Tu uzzināsi, kā vislabāk izcelt dažādu vīna garšu ar sieriem un džemiem vīnziņa pavadībā!

Ko Tu iegūsi Bevino vīna meistarklasē?

"That's what cheese said!" jeb tulkojumā: “Lūk, ko siers teica!” Bevino vīna meistarklasē Tev būs iespēja ceļot neparastā garšas pasaulē, uzzinot svarīgākās vadlīnijas vīna un siera salikumu veidošanā!

Tu izbaudīsi 5 ekskluzīvus Francijas mājražotāju vīnus un vīnziņa izvēlētus, vīniem pieskaņotus sierus un 3 džemus, kā arī izbaudīsi šo neparasto garšu salikumu labākajā to kombinācijā. Vai zināji, ka kazas siers, citrusa džems un pussauss vīns kopā izveido ko līdzīgu cheesecake? Tu varēsi to nobaudīt un sajust visas garšas nianses!

Tev būs unikāla iespēja baudīt vīnu un uzzināt vīnziņa Roberta Brencēna pieredzi un ieteikumus par vīna izvēli, to garšas kombinēšanu gandrīz 2 stundu garumā.

Tu varēsi pavadīt izcilu un relaksējošu, gastronomiski baudpilnu vakaru brīvā gaisotnē ar cilvēkiem, kuri arī dosies vīna pasaules garšas virpulī.

Tev tiks piegādāta ekskluzīva 5 vīnu izlase ar papildinošiem gardumiem testeru formā. Un neuztraucies – visi produkti būs pavisam svaigi – piegāde tiek organizēta meistarklases dienā!

Tu iegūsi unikālu pieredzi vīna baudīšanā! Zināšanas vīna un piedevu kombinēšanā, ko iegūsi pēc šī unikālā vakara, Tev noderēs visai turpmākai dzīvei un pilnīgi noteikti, vīna baudīšanu nākotnē Tu novērtēsi daudz ekskluzīvākā un augstākā mērā!

Kā pieteikties Bevino vīna meistarklasei?

Lai pieteiktos Bevino tiešsaistes vīna meistarklasei, kuras laikā Tev būs iespēja veikt piedzīvojumu pilnu gastronomisko ceļojumu pašam savās mājās, Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Lai vīna un siera baudīšana būtu aizraujošāka, uzdāvini vīna meistarklases dāvanu karti savam draugam vai draudzenei un ceļojiet garšas pasaulē kopā! Dāvanu karte izmantojam sešu mēnešu laikā. Ienāc bevino.lv un dodies neparastā un aizraujošā vīna – siera un džema garšas baudījumā!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...