You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Intars Rešetins publiski atzīstas mīlestībā sievai

Intars Rešetins, 360TV šova "Sapnis par Ameriku" ekrānšāviņš

Intars Rešetins, 360TV šova "Sapnis par Ameriku" ekrānšāviņš

Aktieris, režisors un TV personība Intars Rešetins sociālajos tīklos dalījās ar savām atklāsmēm par dzīvi, mīlestību un attiecībām. Lai gan viņa un sievas, fitnesa treneres Zandas Zariņas - Rešetinas kopdzīve bijusi dažāda, tagad abi sapratuši, ka vēlas pa dzīves ceļu turpināt iet kopā - vienā virzienā: "Nepārprotiet, dzīve vienmēr nav nemaz tik rožaina kā, iespējams, izskatās šajā foto. Bet, manuprāt, ir svarīgi zināt to, ko no tās vēlaties, kur gribat doties, izcili, ja abi kopā! Virzība, attīstība, augšana. Pielāgošanās un dalīšanās."

Viņš atzīst, ka tie ir skaļi vārdi, kurus īstenot nav nemaz tik viegli, bet, viņaprāt, mērķiem jābūt: "Un jo augstākiem, jo labāk! (tādēļ, ka, ja arī neizdosies sasniegt pilnību, tendence aizsniegt pašu uzstādīto latiņu, vienalga pietuvinās tam, ko vēlaties) Protams, attiecības nav brutāla shēmošana vai nemitīga cīņa, sacensība, bet tās nav arī pašplūsma, kad ļaujamies "upes" straumei, nezinot, kur tā mūs nesīs. Un tagad - sieviņ - uztaisi man šoko desu!"

https://www.instagram.com/p/CRszAmDJ7tp/

Intara Rešetina vadīto kanāla 360TV šovu "Sapnis par Ameriku" tagad iespējams skatīties 1188 Play! Zemāk skaties video, kurā Rešetins viesojas pie režisora, scenārista, producenta, kursu lektora un TV personība Mika Ozoliņa. Starp citu, viņš nesen paziņoja, ka ir uzrakstījis visai provokatīvu grāmatu.

Vairāk par slavenību dzīves kāpumiem un kritumiem meklē arī 1188 Izklaides sadaļā.

Ieskaties:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...