You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Īpašuma drošība mūsdienās: uzstādi ierīces un guli mierīgi!

KOBLENZ DROŠĪBA

KOBLENZ DROŠĪBA

Video novērošana, signalizācija, perimetra apsardze – lieliski risinājumi, lai aizsargātu savas privātmājas teritoriju. Savukārt tehniskā apsardze, kurā iespējams iekļaut arī sensorus logiem, mitruma, gāzes vai dūmu detektorus būs piemērota dzīvokļiem. Mūsdienu dinamiskajā un straujajā dzīves ritmā ir svarīgi savā īpašumā justies droši un pasargāti. Tikpat nozīmīgi sirdsmieram ir arī tas, lai laikā, kad mājoklī neviens neatrodas, tas nekļūtu par vieglu mērķi garnadžiem. Ir iespējami dažādi apsardzes risinājumi:

Tehniskā apsardze, neskatoties uz inovāciju ienākšanu ikdienā, tik un tā ir pats pieprasītākais apsardzes veids. Tas nozīmē, ka īpašumu uzmana iekārtas, kuras trauksmes gadījumā, ja notiek nesankcionēta durvju atvēršana sūta signālu, kuru saņem apsardzes centra pults. Pēc signāla saņemšanas uz objektu tiek nosūtīta speciāli apmācīta un sagatavota cilvēku grupa. Jaunākās aizsardzības sistēmas reaģē gan uz ielaušanos, gan ugunsgrēka gadījumiem, kad signāls ziņo par aizdegšanos vai dūmiem mājoklī. Līdzīgi apsardzes sistēmai var pieslēgt arī mitruma detektoru, gāzes noplūdes detektoru un citas ierīces papildus drošības garantam. Lai iegūtu nevainojamu mājokļa aizsardzību pret zagļiem, nepieciešams pievērst uzmanību mājas drošības sistēmai kopumā - domājot par drošības sistēmu aprīkojumu, svarīgi ir veikt visas dzīvojamās teritorijas pārklājumu. Mūsdienās pastāv vadu un bezvadu iekārtu sistēmas.

Dzīvokļiem, kuri atrodas pirmajā stāvā, speciālisti iesaka drošības sistēmu papildināt ar nakts funkciju, kas nozīmē uzstādīt papildus sensorus logiem, jo ļaundari mēdz izmantot nakts aizsegu iekļūšanai mājoklī, kamēr saimnieki guļ. Šāda sistēma ļaus atstāt vaļā logus vēdināšanas režīmā arī naktīs.
Savukārt privātmājām ir iespēja signalizāciju aktivizēt tikai noteiktā mājas daļā. Piemēram, atrodoties mājā, var aktivizēt signalizāciju garāžā. Vai arī naktī, atrodoties guļamistabā otrajā stāvā, var signalizāciju aktivizēt tieši ēkas pirmajā stāvā.

Nākamais drošības līmenis, biežāk izmantotais pakalpojums: perimetra apsardze. Visbiežāk to izmanto privātmāju īpašnieki , jo šādā veidā tiek kontrolēta nevēlamu personu iekļūšana īpašuma pagalmā, pirms vēl tas ir iekļuvis ēkā vai mēģinājis no pagalma aizdzīt automašīnu.

Papildus drošības kontrolēšanai iedzīvotāji var izvēlēties video novērošanas apsardzi, kas ļauj precīzi fiksēt objektā notiekošo.

Video novērošanas tehnika veic novērojamā objekta darbības ierakstu un ir savienota ar centrālo apsardzes pulti, kas ļauj nepārtraukti uzraudzīt klienta apsargājamo īpašumu. Pie mazākās aizdomīgās darbības apsargājamā teritorijā, centrālās apsardzes pults operators sazvana mājokļa īpašnieku un uz objektu nekavējoties tiek nosūtīta mobilā ekipāža.

Drošības biznesā aizvien lielāka nozīme ir tehnoloģijām. KOBLENZ DROŠĪBA ir veikusi nopietnus ieguldījumus tehnoloģijās, nodrošinot klientiem mūsdienīgus un uzticamus risinājumus. Noderīgs jaunums ir SOS taustiņš – trauksmes poga mobilajā telefonā. Klientam nav jāzvana uz apsardzes pulti, nav jāskaidro izsaukuma iemesls un adrese. KOBLENZ DROŠĪBA uz SOS-taustiņa signāliem izbrauc vienmēr un ierodas dažās minūtēs.

“Apsardze ir uzticības bizness. Klienti mums uztic savas ģimenes un/vai biznesa drošību, tā novērtējot mūsu pieredzi, profesionalitāti un atbildību. Ar daudziem no viņiem mēs sadarbojamies ilgus gadus. Mūsu klientu lojalitāte tiek vērtēta kā, iespējams, augstākā visā apsardzes nozarē. Mēs strādājam tā, lai klienti naktīs gulētu mierīgi!” uzsver KOBLENZ DROŠĪBA valdes priekšsēdētājs Raivis Terinks.