You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Izmaiņas Rīgas satiksmes maršrutos 2020. gadā

Photo by Nikita Kachanovsky on Unsplash

Photo by Nikita Kachanovsky on Unsplash

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka no nākamā gada gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta plānojumā. Galvenās izmaiņas attiecas uz 40. autobusa maršrutu, kura vietā kursēs 4. trolejbuss, kā arī minibusu un ekspresbusu maršrutiem.

40.autobusa maršrutu aizstās ar 4.trolejbusa maršrutu

No 2. janvāra 40. autobusa maršrutu “Jugla – Ziepniekkalns” aizstās 4. trolejbusa maršruts. Tas tiek darīts, lai samazinātu pilsētas centra daļā gaisa piesārņojums, ko rada autobusi, un efektīvāk izmantotu resursus, kā arī lai uzlabotu pieejamību Mūkusalas rotācijas apļa tuvumā esošajiem tirdzniecības centriem, kā arī atpūtas parkam Lucavsala.

4. maršruta trolejbuss virzienā no Juglas galapunkta kursēs pa Murjāņu ielu, Silciema ielu, Brīvības gatvi (vietējo joslu), Brīvības ielu, Brīvības bulvāri, Raiņa bulvāri, Gogoļa ielu, Lāčplēša ielu, Salu tiltu, nobrauktuvi uz Mūkusalas rotācijas apli, K. Ulmaņa gatvi, Vaiņodes ielu, Tadaiķu ielu, Valdeķu ielu, Saulkalnes ielu, Graudu ielu, Valdeķu ielu, Ozolciema ielu, Līvciema ielu.

Virzienā no Ziepniekkalna 4. maršruta trolejbusi brauks pa Līvciema ielu, Ozolciema ielu, Valdeķu ielu, Graudu ielu, Saulkalnes ielu, Valdeķu ielu, Tadaiķu ielu, Vaiņodes ielu, K. Ulmaņa gatvi, nobrauktuvi uz Mūkusalas rotācijas apli, pa Salu tiltu, Lāčplēša ielu, Gogoļa ielu, Marijas ielu, Merķeļa ielu, Brīvības bulvāri, Brīvības ielu, Brīvības gatvi, Silciema ielu, Murjāņu ielu.

Viena maršruta mēneša biļetes, kurām līdz 2020. gada 2. janvārim pirmā reģistrācija veikta 40. autobusa maršrutā, būs derīgas braukšanai citos autobusu maršrutos, maršruta sakritības robežās, un 4. trolejbusa maršrutā bez reģistrācijas līdz mēneša biļetes derīguma termiņa beigām.


No 1. janvāra tiks efektivizēti minibusu un ekspresbusu maršruti, kā arī pārvietots maršrutu taksometru galapunkts

Lai efektīvāk plānotu uzņēmuma "Rīgas satiksme" resursus un novērstu maršrutu dublēšanos, no 2020. gada 1. janvāra tiks veiktas izmaiņas vairāku minibusu numerācijā, pirmo ciparu aizstājot ar skaitli trīs – 237. uz 337, 241. uz 341., 244. uz 344.

  • Lai nedublētu 346. ekspresbusa maršrutu, tiks slēgts 246. minibusa maršruts, taču tiks veiktas izmaiņas 346.minibusa maršruta kustības sarakstā.
  • 1. janvārī tiks slēgts maršrutu taksometru stacijas (MTS) galapunkts Satekles ielas krustojumā ar Elizabetes ielu. 233. minibusa maršruta un 344., 322., 346. ekspresbusa maršrutu galapunkts pilsētas centrā turpmāk būs Abrenes ielā.
  • 233. minibusa un 344., 346. ekspresbusa maršruts kursēs no galapunkta “Abrenes iela” pa Abrenes ielu, Dzirnavu ielu, Satekles ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Satekles ielai tālāk pa Satekles ielu, Dzirnavu ielu un Abrenes ielu. Reisu skaits nemainīsies.
  • 322. ekspresbusa maršruts kursēs no galapunkta “Abrenes iela” pa Abrenes ielu, Turgeņeva ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā uz Abrenes ielu kursēs pa maršrutu līdz Satekles ielai tālāk pa Satekles ielu, Dzirnavu ielu un Abrenes ielu. Grozītajos kustības sarakstos reisu skaits nemainīsies.
  • 271. minibusa maršrutā tiks veiktas izmaiņas atiešanas laikos, lai mazinātu sastrēgumu ietekmi uz kustības sarakstu. Kopējais reisu skaits, tai skaitā iebraucienu skaits un laiki pieturvietā “Linezers” nemainās.


“Rīgas satiksme” atgādina, ka minubusos, kuru numerācija sākas ar 2, darbojas Rīgas domes piešķirtās atlaides, savukārt ekspresbusos, kuru numerācija sākas ar skaitli 3, Rīgas domes piešķirtās atlaides nedarbojas.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...