You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Jubalts sasmīdina ar stāstu par grandiozu atvainošanos

"Prāta vētras" ģitārists Jānis Jubalts, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

"Prāta vētras" ģitārists Jānis Jubalts, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Pašmāju veiksmīgākās grupas "Prāta vētra" ģitārists Jānis Jubalts, viesojoties 360TV šovā "Pasaki to skaļi", kameru priekšā pastāstīja par kādu īpaši lielu ēverģēlību, kas novedusi pie kārtības sargu izsaukšanas. Gadījies tā, ka viņš nokavējis kopīgo lidojumu uz uzstāšanos Polijā - mūziķis nolēmis par to draugiem un grupas biedriem atvainoties ar grandiozu sagaidīšanu Rīgas lidostā.

Sacīts darīts - Jubalts savācis visus pārējos savas naktsdzīves draugus, apģērbis viņus baleta tērpos, uzlicis uz galvas antēnas, uz tādas garākas tapetes lieliem burtiem uzrakstījis "Draugi, lūdzu piedodiet!" un vēl nopircis kasti ar pirotehniku salūtam. Viss noticis kā kādā Holivudas filmās, taču jautrībai drīz vien pienācis gals: "Nepaiet ne minūte, kad jau dzirdu sirēnas no visām pusēm. Man jau saka - Jubīt, lecam mašīnā un braucam. Mani sāka stumt projām, jo tiešām jau policija un lidostas apsardze tuvojās, bet salūts tik iet gaisā, jo nevar jau apturēt."

Beigās savārītās ziepes bijušas lielas, taču draugi bijuši sajūsmā par šādu sagaidīšanu, lai arī nebija nemaz tik ļoti apvainojušies uz Jubaltu, kā viņš domāja. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā "Prāta vētra" atklāj arī citas detaļas par notikušo!

Visu iedvesmojošo raidījumu “Pasaki to skaļi,” kurā “prātnieki” veltīs sirsnīgus pateicības vārdus ne tikai grupas dibinātājām Jānim Jubaltam, bet arī viens otram un savām ģimenēm, skaties trešdien, 20. oktobrī plkst. 21:00, kanālā 360TV!

Iemet aci arī šeit:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...