You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Kā izvēlēties piemērotāko vakarkleitas krāsu? 3 praktiski padomi

Vakarkleitas iegāde var būt laikietilpīgs process – it īpaši, ja nezini, kādu krāsu labāk izvēlēties. Neatkarīgi no tā, vai esi ieradusi meklēt izejamās kleitas internetā vai klātienē, ir daži knifiņi, kurus ievērojot izvēle kļūst vienkāršāka. Šajā rakstā tiešsaistes tirgošanās platforma Andelemandele ir apkopojusi 3 padomus, kas palīdzēs Tev atrast ideālo vakarkleitu!

1. Noskaidro savu apakštoni

Lai atlasītu sev piemērotāko krāsu gammu, jāņem vērā matu un acu krāsa. Taču tikpat svarīgs ir arī tā saucamais apakštonis. Lai uzzinātu, vai esi vēsa, vai silta apakštoņa īpašniece, aplūko pie delnām esošās vēnas:

ja vēnas izskatās zaļganas vai dzeltenīgas, Tev piemīt silts apakštonis. Tev lieliski izskatīsies silto toņu apģērbi. Meklējot kleitas internetā vai parastajos veikalos, pievērs uzmanību zemes krāsām, piemēram, brūnai, tumši zaļai, zelta u.c. siltām krāsām;

ja vēnas izskatās zilganas vai violetas, Tev piemīt vēss apakštonis. Tu izskatīsies satriecoši vēsu toņu apģērbos. Tev piestāvēs vakarkleitas piemēram, zilos, sudrabainos, pelēkos u.c. vēsajos toņos.

Atceries! Ne tikai ādai, bet arī apģērba krāsai piemīt atšķirīgi apakštoņi. Ja vēlies vilkt, piemēram, sarkanu kleitu, kas asociējas ar siltu krāsu, taču esi vēsa apakštoņa īpašniece, izvēlies sarkanu kleitu ar vēsu apakštoni utt.

Tas pats attiecas arī uz melno un balto. Pieskaņotas apakštonim, dažādās variācijās šo krāsu vakarkleitas piestāv lielākajai daļai sieviešu.

2. Esi izvēlīga, sekojot aktuālajām tendencēm

Modes tendences maina ne tikai apģērbu piegriezumu un auduma veidu, bet arī krāsas. Ko iesākt, ja šosezon modē krāsas, kas neatbilst Tavam tipam?

Lai iekļautu tērpā sezonas aktuālās krāsas, vienlaikus saglabājot savu „es”:

izvēlies tendences, kas sakrīt ar Tavu stilu. Ik sezonu aktuālas kļūst vairākas atšķirīgas krāsu gammas (piemēram, rudenīgi silto brūno toņu palete un piesātināti vēso dārgakmeņu toņu palete). Izvēlies vienu – sev piemērotāko;

iekļauj aktuālās krāsas tērpā neuzkrītoši. Ja neesi pārliecināta, vai krāsa Tev piestāv, iekļauj to apģērbā iespējami tālāk no sejas. Piemēram, vakarkleitas apakšmalā, somiņā, rokassprādzē vai kurpēs;

pielāgo grimu. Tonālais krēms, vaigu sārtums, izgaismotājs utt. var padarīt Tavu ādas toni mirdzošāku un „pielaidīgāku” dažādiem krāsu toņiem.

3. Ņem vērā krāsu vēstījumu

Vakarkleitas izvēlē īpaši svarīga ir arī kleitas piegriezuma un krāsas atbilstība etiķetei. Izvēloties kleitas krāsu, noteikti apdomā tās vēstījumu:

sarkanā krāsa ir pamanāma. Emocionāli intensīva un „kaislīga”;

oranžie toņi ir vizuāli stimulējoši. Asociēti ar entuziasmu un radošumu;

dzeltenais ir prieka un enerģijas krāsa. Tā ir arī uzkrītoša – iekļauj to apģērbā uzmanīgi;

zaļā ir visa dabiskā krāsa. Asociējas ar izaugsmi un naudu, vairo drošības sajūtu;

zilo krāsu dēvē par miera un lojalitātes krāsu. Interesantam efektam kombinē ar siltajiem toņiem, piemēram, dzeltenu vai sarkanu;

violetā vēsturiski ir bijusi augstmaņu krāsa. Tā simbolizē pārticību, luksusu un varu.

balto pazīst kā tīrības un nevainības simbolu. Šīs krāsas kleitas neiesaka vilkt, dodoties uz kāzām, ja neesi līgava.

melnie toņi iemieso spēku un pārliecību. Ne velti mazā melnā kleitiņa ir kļuvusi par klasiku.

Ievērojot šo „krāsu valodu”, Tava tērpa izvēle kļūs pavisam vienkārša! Turklāt tā lieliski noderēs arī, izvēloties kleitas internetā.