You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Kāpēc ap logiem un stūros izsmidzināt etiķi?

Etiķa smidzināšana, Photo by JESHOOTS.COM on Unsplash

Etiķa smidzināšana, Photo by JESHOOTS.COM on Unsplash

Saule karsē, un mums ir tendence turēt logus atvērtus, lai atvēsinātos un telpās ielaistu svaigu gaisu. Un pat caur niecīgāko šķirbiņu, salido kaitinošie odi un citi kukaiņi. Bet ir kāda metode ar etiķi, kuru izmēģinot bez raizēm varot turēt logus atvērtus, nebaidoties no negaidītām lidojošām viešņām.

Kā ar etiķi atbaidīt odus?

Tu vari turēt kukaiņus prom no mājām, izmantojot pavisam nedaudz etiķa. Sajauc 150 mililitrus ūdens un 150 mililitrus etiķa aerosola pudelē un sakrati to, lai šķidrumi sajauktos. Izmanto šo maisījumu, lai apsmidzinātu logu rāmjus gan no iekšpuses, gan ārpuses (ja, protams, vari – nenostādi sevi bīstamā situācijā, ja dzīvo augstu). Odiemm ļoti nepatīk etiķa smarža, un tie Taviem logiem netuvosies.

Kā ar etiķi atbaidīt zirnekļus?

Šis maisījums ne tikai atvairīs odus, bet arī atbaidīs zirnekļus. Etiķis satur skābes veidu, kuru zirnekļi nevar izturēt. Tāpēc ir gudri izsmidzināt daļu maisījuma vietās, kuras bieži redzi zirnekļus, piemēram, skapjos un stūros.

Vai pēc etiķa neodīs?

Lai gan etiķim ir diezgan spēcīga smarža, nav jāuztraucas par to, ka guļamistaba vai viesistaba ilgi smaržos pēc etiķa. Tiklīdz etiķis ir izžuvis, to vairs nejūt, ja nav lietots pārmērīgi un pārāk lielā koncentrācijā.

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...