You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Kāpēc ir jāveic veselības diagnostika?

Pexels.com

Pexels.com

Veselības diagnostika ir piemērota jebkuram, kurš vēlas iegūt padziļinātu un uzticamu informāciju par savu veselības stāvokli. Diagnostika tiek veikta ar mūsdienīgām metodēm un jaunākās paaudzes medicīnisko aprīkojumu. Piemēram, Medicīnas centrā AURORA tiek izmantots medicīniskais ķermeņa sastāva analizators “Seca 515/514”, ko galvenokārt izmanto slimnīcās un stacionārās aprūpes iestādēs. Iekārta precīzi nosaka un aprēķina cilvēka svaru, augumu, beztauku masu, bioelektriskos pretestības mērījumus un citus parametrus. Tad rezultāti tiek attēloti grafikā. Kāpēc tas ir vajadzīgs? Jautājām Medicīnas centra AURORA speciālistiem?

Diagnostika palīdz nomest svaru un iegūt muskuļu masu

Ja vēlies atbrīvoties no liekajiem kilogramiem vai gluži otrādāk, vēlies pieaudzēt muskuļu masu, veselības diagnostikā iegūtie rezultāti palīdzēs to izdarīt efektīvāk. Diagnostikas laikā Tu iegūsi informāciju par ķermeņa enerģijas patēriņu un enerģijas rezervēm, kas ļaus sastādīt labāku treniņa un uztura plānu. Tāpat arī saņemsi datus par ķermenī esošo šķidrumu. Pēc kāda laika diagnostiku vari veikt atkārtoti, lai uzzinātu diētas un treniņu programmas sniegto progresu.

Diagnostika ir svarīga rehabilitācijā un fizioterapijā

Ikdienā ļoti daudzi cilvēki saskaras ar sāpēm sprandā, sāpēm mugurā un stīvuma sajūtu. Lai ar to cīnītos, jāaicina talkā fizioterapija un rehabilitācija. Ja pirms tām veiksi veselības diagnostiku, Tavs fizioterapeits iegūs vērtību informāciju par Tavu ķermeni un spēs sagatavot precīzāku atlabšanas plānu. Tātad, arī ātrāk ļaus atbrīvoties no nepatīkamajām ikdienas sāpēm.

Veselības diagnostika ļauj uzraudzīt slimības gaitu

Tā kā veselības diagnostika atspoguļo pilnu informāciju par cilvēka vispārējo veselības stāvokli, tā spēj parādīt jau atklātās slimības progresu (vai regresu). Zinot šo informāciju, ir iespējams plānot ārstniecības metodes, noteikt papildus ārstēšanas kursus, utt.

Medicīnas centrs AURORA piedāvā veikt šo veselības diagnostiku bez maksas. Speciālisti izskaidros Tev grafikā redzamo un sniegs konsultāciju par nepieciešamajām ārstniecības metodēm. Katram cilvēkam tiek sastādīts individuāls plāns dzīvei veselā ķermenī un bez sāpēm.