You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Kauņas centrā tiek apskādēts "Mīla kemperī" spēkrats

Apskādēts "Mīla kemperī" spēkrats, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Apskādēts "Mīla kemperī" spēkrats, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Jaunā iepazīšanās un ceļojumu šova "Mīla kemperī" puišu un meiteņu pirmā ceļojuma pietura būs Lietuvas pilsētā Kauņā, kur gaidāma ne tikai jestra ballīte un romantiski randiņi, bet arī negaidīta "saķeršanās" ar policiju. Pēc abu kemperu noparkošanas centrā, nelaimīgas apstākļu sakritības rezultātā kāds apmaldījies kravas auto netīšām apskādēja vienu no spēkratiem, kas noveda pie likumsargu izsaukšanas. Tā kā bojātā kempera šoferis bija Ronalds, tieši viņam bija jānokārto visas formalitātes ar kaimiņvalsts kārtības sargiem un fūres vadītāju.

"Mums priekšā bija nosprostojusies fūre, kas stūmās atpakaļgaitā. Bijām aizgājuši nopirkt biļeti par stāvvietu un, kad atgriezāmies atpakaļ, skatos, ka izlecis ārā tā spēkrata šoferis un kaut ko stāsta par to mūsu Latvijas mašīnu. Jau gāju pie viņa skaidroties, bet tad pagriezos atpakaļ un ieraudzīju, ka kemperim izsista lampa. Viss skaidrs - saucam policiju," stāsta Edžus. Par notikušo ir pārsteigta arī Alise: "Mēs sēžam, baudām pusdienas un tad pēkšņi mūsu grupas čatā atnāk bilde - kemperis ir sadauzīts! Un tieši mūsu kemperis. Neviens no mums nav vainīgs un kemperis ir braucams, vienīgi viņam tā lampiņa kustējās."

Iepazīšanās šovu “Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā jaunieši mēģina tikt galā ar kempera "pirmajām rētām"!

Ieskaties arī šajos rakstos:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...