You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Kuras 5 zodiaka zīmes ir īsti siržulauzēji?

Photo by Scott Broome on Unsplash

Photo by Scott Broome on Unsplash

Ir cilvēki, kuru enerģija un izpausmes ir tik pievilcīgas, ka, pat negribot, viņi kļūst par iemeslu situācijai, kad kādam naktī un dienā sāp salauzta sirds. Tāpēc rūpīgi iepazīsties ar 5 potenciāli bīstamākajām horoskopa zīmēm ar kuriem romantiskas attiecības veidot šķiet īpaši viegli, tomēr tas ir arī riskanti.

  • Vērsis - silti, mīloši, gādīgi un seksuāli - vēršos nav grūti iemīlēties. Tomēr romānam beigas var pienākt pavisam negaidīti, ņemot vērā, ka vērši ļoti augstu vērtē uzticību. Ja viņi pamana un sajūt pirmās pazīmes, ka partneris potenciālās attiecības diez ko augstu nevērtē, lēmums šķirties tiek pieņemts bez liekas kavēšanās. Turklāt vērši ir sūrgalvīgi un mainīt viņu domas var būt gandrīz neiespējami.
  • Auns - auni ir kaislīgi un nekavējas izrādīt simpātijas, kā arī virzīt lietas uz priekšu bez kavēšanās. Tomēr auni ir arī ļoti egoistiski un visvairāk mīl paši sevi. Tāpēc, ja ragaiņi sajūt, ka partneris stājas pretī viņu nākotnes plāniem un ar savu eksistenci aizkavē gaidāmo slavu un sasniegumus, nākas mīlestību upurēt. Ja nevēlies, lai auns salauž tavu sirdi - nekļūsti par enkuru, kas kavē viņa sapņu realizāciju.
  • Jaunava - tiešās un kontroli mīlošās jaunavas savus mīļotos spēj satriekt ar vārdiem vien. Jaunavas savu viedokli par situāciju pauž tieši un bez mīkstinājumiem vai izskaistinājumiem, kas arī kalpo par iemeslu attiecību beigām. Vēl viens iemesls kāpēc šķiras jaunavas - tiek zaudēta kontrole pār situāciju ar pārāk neprognozējamu partneri.
  • Lauva- lauvas mīl mīlestību un mīl paši sevi. Viņu izpratnē attiecības ir darīt visu tā, kā pašiem šķiet pareizāk un skaistāk. Partnerim ir jābūt gatavam zvēru karalim pakalpot un piekāpties, lai neizjauktu skaisto fantāziju.
  • Skorpions - uzticīgi un jutekliski, skorpioni ir arī temperamentīgi. Diemžēl viņos dabiski ir iekodēta vēlme konfliktēt un grūtības atvainoties, tāpēc partnerim jābūt gatavam nekrist kārdinājumā uzsākt ķīviņu, vai arī jāiemācās tas pavērst, piemēram, guļamistabas virzienā, lai skorpioni varētu nolaist tvaiku tur.