You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Laikapstākļi šonedēļ - gaidāma atvasara!

Atvasara, Image by Tim Hill from Pixabay

Atvasara, Image by Tim Hill from Pixabay

Šķiet, ka pirmdienas agrā rītā ir ziemīgs aukstums, tomēr šonedēļ iestāsies atvasara, liecina LVĢMC laika prognoze.

Laikapstākļi pirmajai nedēļas pusei

Pirmdien lielākoties būs mākoņains, tomēr palaikam skaidrosies un spīdēs saule. Dienā vietām, galvenokārt Latvijas austrumu daļā, gaidāms īslaicīgs lietus. Naktī un no rīta, pūšot lēnam vējam, dažviet var izveidoties migla. Bet dienā dominēs mērens DR, R vējš. Gaisa temperatūra naktī joprojām būs +2…+7° zema un vietām veidosies salna, siltāka nakts sagaidāma piekrastē, kur temperatūra saglabāsies +8…+12° robežās. Dienā gaidāms līdz +12…+17° silts.

Otrdienā laika apstākļus vēl noteiks anticiklona ZR mala. Būs daļēji mākoņains, un ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Nakts un rīta stundās vietām veidosies migla, kas lokāli samazinās redzamību līdz 200-500 metriem. Pūtīs lēns līdz mērens DR, R vējš. Naktī gaisa temperatūra būs jau +6…+10°, vietām piekrastes rajonos +11°…+14° robežās, bet dienā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +16…+20°.

Laikapstākļi otrajai nedēļas pusei un brīvdienām

Darba nedēļas otrajā pusē un brīvdienās gaisa temperatūras paaugstināsies visā Latvijas teritorijā un iestāsies atvasara. Būs mākoņains lielākoties visā Latvijas teritorijā, tomēr palaikam arī skaidrosies un dienās uzspīdēs saule. Ceturtdien gaidāms neliels lietus, tomēr pārējās dienās nokrišņu iespējamība ir maza. Lietus gaidāms arī svētdien. Pūtīs lēns līdz mērens DR, R vējš, kas trešdien valsts ziemeļu daļā brāzmās sasniegs 15 m/s, no piektdienas vējš rimsies un pūtīs lēns mainīga virziena vējš. Naktīs gaiss atdzisīs līdz +10…+16°, naktī uz sestdienu un svētdienu Vidzemē līdz +7°, bet dienās tā pakāpsies līdz +17…+23°.

Aktuālo laika prognozi ikdienā skaties šeit

Šī noteikti ir lieliska nedēļa, lai baudītu atpūtu pie dabas! Idejas meklē mūsu tūrisma sadaļā un par atpūtas vietām Vidzemē - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...