You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Laikapstākļi šonedēļ – gaidāmi biežāki nokrišņi un brāzmains vējš

Laikapstākļi šonedēļ, Image by pasja1000 from Pixabay

Laikapstākļi šonedēļ, Image by pasja1000 from Pixabay

Atkāpjoties anticiklonam, šonedēļ laikapstākļus noteiks ciklonu darbība - biežāk gaidāmi nokrišņi, nedēļas otrajā pusē arī brāzmains vējš, ziņo LVĢMC.

Laikapstākļi nedēļas pirmajā pusē

Nedēļas pirmajā pusē Latviju šķērsos zema spiediena ieplaka. Pirmdien laiks būs sauss, naktī vietām austrumos veidosies migla, bet diena paies lielākoties saulaina. Tomēr pēcpusdienā mākoņu daudzums palielināsies un vakarā valsts rietumus sasniegs nokrišņu zona, kas otrdien daudzviet nesīs īslaicīgu lietu - naktī līs rietumu, bet dienā arī valsts austrumu daļā. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš. Naktīs gaisa temperatūra svārstīsies no +4…+8° piekrastē līdz 0…+4° iekšzemē. Savukārt abās dienās gaiss iesils līdz +8…+12°.

Laikapstākļi nedēļas otrajā pusē

Darba nedēļas otrajā pusē saglabāsies līdzīgi laika apstākļi, bet ceturtdien, pastiprinoties augsta spiediena atzaram, nokrišņi daudzviet mitēsies, bet naktī atsevišķos rajonos var veidoties migla. Pēc pašreizējam prognozēm, gaisa temperatūra naktī nepazemināsies zem 0…+5°, savukārt dienā būs ap +8…+11°. Naktī uz piektdienu no ziemeļrietumiem valsti sasniegs aktīva ciklona dienvidu mala, un dienā aukstā atmosfēras fronte šķērsos Latviju, teritorijas lielākajā daļā nesot nokrišņus un brāzmainu vēju. Brīvdienās laika apstākļi nedaudz uzlabosies, vējš pierims un nokrišņu daudzums arī samazināsies.

Lasi arī:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...