You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Latvijas dziedošie aktieri salidos muzikāli krāšņā koncertā

Dziedošie aktieri pulcējas muzikālā salidojumā, foto: publicitātes

Latvijas teātru dziedošie aktieri salidos VEF Kultūras pilī un klausītājus priecēs ar muzikālu koncertizrādi «Viena vieta uz brieža vēl brīva.» Šajā vakarā populāras latviešu komponistu dziesmas no teātru izrādēm izdziedās Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis un Ainārs Ančevskis, aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska, Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, Dailes teātra aktieris Imants Strads un aktieris Andris Bērziņš. Koncerts notiks 28.novembrī plkst.19:00

«Koncertā skanēs dziesmas no teātra izrādēm, kurās esam spēlējuši. Tā kā lielākā koncerta dalībnieku daļa ir vēl arī kursabiedri, ne tikai kolēģi vienā teātrī, tad noteikti nenoturēsimies un dziedāsim dziesmas, kas mūs vieno jau no studiju gadiem. Tāda draudzīga kopā salidošana izprovocē paredzamus un neparedzamus duetus, drosmīgus trio un vēl visādas kombinācijas, lai pašiem uz skatuves un skatītājiem zālē vakars izdotos aizraujošs un piepildīts,» saka aktrise un koncerta režisore Dita Lūriņa, piebilstot: «Nāciet, dziedāsim kopā!»

Par pavadījumu šajā vakarā gādās pavadošā grupa «ARmaestro» Anatolijs Livčas vadībā: Miķelis Vīte (bungas), Viktors Veļičko (kontrabass), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Anatolijs Livča (klavieres).

Biļetes uz koncertu var iegadāties "Biļešu Paradīzes" tīklā.

Zemāk skaties 1188Play video, kurā Dita Lūriņa atklāj savu recepti laimīgām attiecībām, bet šarmantais Imants Strads šovā "Četri uz koferiem" lieliski parodē Amuna Davis.

Ieskaties arī šeit:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...